Рекорд за кількістю золотих медалей. Спортсмени з Рівного взяли участь у Всеукраїнському турнірі з джиу-джитсу. Загалом, спортсменам вдалося здобути 80 медалей. За цим показником вони посіли 2 місце. Більше далі у сюжеті.

Сашко займається джиу-джитсу 3 роки і вже може пишатися своїми результатами. 10 березня він був одним із наймолодших учасників Всеукраїнського турніру.

Хлопець виграв дві медалі. Подібного результату досягнув і його одноліток із команди Максим.

Змагання відбувалися у Львові 10 березня. Команду з Рівного представляли близько 50 спортсменів.

В загальному заліку, серед усіх команд, рівняни посіли друге місце. Вони здобули 80 медалей.

Своє золото отримала і Софія. Дівчині 12 і вона вже займається джиу-джитсу 7 років.

Є й ті спортсмени, які боролися у двох категоріях — боротьба у кімоно і без.

Олена Ліснічук додає, що це не вибірковий турнір на подальші змагання, однак деякі учасники команди вже готуються до європейського турніру.