Джерело: Рівненська міська рада
12 -14 листопада 2021 року проходив чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді в місті Харкові. Про це повідомляють в Управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту.

У змаганнях брали участь 395 найсильніших спортсменів України серед молоді та юніорів із 24 областей України та м. Києва.

За підсумками першого дня змагань, вихованці СДЮСШОР #2 у скарбничку Рівненської області здобули 6 медалей різного гатунку, зокрема:

• Жовтко Юрій виборов золоті нагороди та звання чемпіона серед юніорів на дистанціях 100 вільний стиль та 50 батерфляй.
  • Нечидюк Максим виборов срібну нагороду серед юніорів на дистанції 200 комплексне плавання.
  • Трачук Влада виборола бронзову медаль серед юніорів на дистанції 200 комплексне плавання.
  • Полоцький Андрій виборов срібло серед юніорів на дистанції 1500 вільний стиль, варто відзначити, що Андрій вперше виконав норматив Майстра спорту України.
  • Кирик Ніна виборола бронзову нагороду серед молоді на дистанції 800 вільний стиль.

На другий день змагань Юрій Жовтко завоював срібну нагороду на дистанції 100 батерфляй.

За підсумками третього і останнього дня змагань чемпіонату України, вихованці СДЮСШОР#2 міста Рівного посіли такі призові місця:

• Жовтко Юрій виборов срібну нагороду на дистанції 50 вільний стиль серед юніорів.
  • Нечидюк Максим завоював бронзову нагороду на дистанції 200 на спині серед юніорів.
  • Кирик Ніна посіла третє місце серед молоді на дистанції 400 вільний стиль.

За підсумками чемпіонату України з плавання серед юніорів та молоді, вихованці СДЮСШОР #2 у скарбничку Рівненської області здобули 8 комплектів нагород: 2 золотих, 4 срібних та 2 бронзових медалей.

Команда Рівненської області посіла 5 загально командне місце серед 24 областей України та м. Київ.

За підсумками старту наших спортсменів на чемпіонаті України, СДЮСШОР #2 посіла 6 місце серед 56 спортивних шкіл та спортивних клубів України з плавання.