Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Інші програми /
// 19.11.2008

Найсмішніші моменти "Народних теледебатів" на "Рівне 1". ВІДЕО

Найсмішніші моменти "Народних теледебатів" на "Рівне 1". ВІДЕО У суботу, 15 листопада, на телеканалі «Рівне 1» у прямому ефірі вийшла програма «Народні теледебати». Учасниками стали семеро кандидатів на посаду міського голови Рівного, журналісти місцевих ЗМІ та телеглядачі. Пропонуємо вам вирізки найцікавіших моментів.

скачати відео
 
Get the Flash Player to see this player.

Нагадаємо, кожен з кандидатів — Світлана Богатирчук-Кривко, Юрій Дюг, Руслан Мальований, Станіслав Савінський, Юрій Собчук, Володимир Хомко та Василь Червоній — мав змогу висловитись у двох тематичних блоках програми: «Житлово-комунальне господарство» та «Шляхи наповнення міського бюджету», а також відповісти на запитання журналістів, глядачів і своїх конкурентів. Перелік кандидатів, так само як і теми для розмови, визначили самі глядачі — з допомогою анкетування в інтернеті та в газетах «ОГО» та «Рівненська газета». З допомогою анкет було відібрано й представників від глядачів, які отримали змогу брати участь у зйомці програми.
На жаль, ми не маємо технічної можливості розмістити всю програму на сайті. Тож до вашої уваги вирізки найцікавіших моментів програми. Так головними фігурантами смішних моментів стали: Руслан Мальований, Юрій Дюг, Василь Червоній, Юрій Собчук та Володимир Хомко.

переглядів: 9640 / коментарів: 30

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Коментарі
сторiнки: попередня  1  2

avatar
21.11.08 13:02 Юрій Дюг пише:
А чого мені хвилюватися? Це ви вихвилюйтесь, то за ваших кандидатів.

avatar
21.11.08 17:45 viktor пише:
краще почитайте це: http://rivne.in.ua/viewtopic.php?f=30&p=8370
Смішно не буде - плакати хочеться

avatar
21.11.08 17:51 relist пише:
краще почитайте це: http://rivne.in.ua/viewtopic.php?f=30&p=8370
смішно не буде - плакати хочеться

avatar
22.11.08 01:25 Оксана пише:
На мою думку, всы кандидати тупі та невиховані свині, які тільки і думають про владу та гроші, ви помиляєтесь ніхто з них не рулить - всі лохи, аж бридко дивитися, їм пора вчитися а не до влади сунутися!!!

avatar
22.11.08 02:33 пересічний рівнянин пише:
для леся: я хоч і пересічний, але працюю, слава Б-гу, на себе.
А з чого взагалі такий висновок? Хоча, я вже розумію, в принцнпі, з чого - перечитав ще раз свої коментарі. Бо відзначив те, що зміг побачити, якось акцентовано? Ну, то я не про всіх ще написав, про кого щось знаю, чув, бачив! То ж добряче часу треба мати, щоб описати все. Є конкретні справи в активі і в Сороки М.П,, і в Світлани Кирилівни Богатирчук-Кривко, зокрема. Якщо на кожну репліку так реагувати, то з таким же успіхом кожного дописувача з коментарями можна до кожного з штабів "прописати" :)
Дивна якась позиція. Це те саме, що сказати: а ось "Рівне-1" працює на М.Сороку! Чому? Бо тут його банер постійно вісить :)

avatar
22.11.08 02:39 пересічний рівнянин пише:
На Дюга дійсно не наїзджайте! Погоджують тут і с Віталієм Голубєвим - не так просто в прямому ефірі заготовочки штовхати! ожна, звичайно, і таке примудруватися. Проте, дійсно - хто знає, що тебе запитають в наступну мить? В принципі, наіграні сценарії - це ж практично завжди зі сторони дуже добре видно!!!

avatar
22.11.08 17:57 Аля пише:
Мальований на клоуна схожий був. І про хабарі міг би набагато більше сказати. Дюг наче щойно з дитячого садочка, Савінський не вписувався взагалі в той гурт. Інші кандидати виглядали нормально, а деякі пристойно.

avatar
23.11.08 23:29 daddy пише:
То ти хочеш своїми кривими руками керувати нашим містом?

avatar
24.11.08 10:47 FOX пише:
Збав Боже наїзжати. Юмор - крепкий зачет. Малядесь.
Ніякої політики просто букви в очах стрибають ;-))

avatar
29.11.08 17:26 ESSER пише:
Цирк ще той Богатирчук взагалі не в адекваті Льодовий палац в РІВНОМУ!!!!!!!!!! ЦЕ ЩОСЬ!!!!!!!!!!!!!!

сторiнки: попередня  1  2


Інші публікації у розділі:

// 09.04.2010
<a href='/Info/?id=5970' >Голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ - у "Телепресклубі"</a>

Голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ - у "Телепресклубі" (переглядів: 3806)

Про перші кроки на посаді та плани обласного керівництва, про те, як розвиватиметься найближчим часом Рівненщина і чого чекати її мешканцям від нової влади.
// 25.11.2009
<a href='/Info/?id=4236' >Провідні політики Рівненщини - в телепроекті “Україна – це ми” [ЗАПИС ЕФІРУ]</a>

Провідні політики Рівненщини - в телепроекті “Україна – це ми” [ЗАПИС ЕФІРУ] (переглядів: 7216 / коментарів: 22)

До 5-річчя подій листопада 2004 року Видавничий дім “ОГО” спільно з телеканалом “Рівне 1” та за підтримки приватного підприємства “Анкор” підготували документальний телепроект “Україна – це ми: уроки листопада-2004”. Прем'єра фільму відбулася 26 листопада в "Телепресклубі". Дивимось запис онлайн-трансляції прямого ефіру.
// 19.11.2009
<a href='/Info/?id=4181' >Перший місцевий знімає фільм про Майдан</a>

Перший місцевий знімає фільм про Майдан (переглядів: 4960 / коментарів: 6)

До 5-річчя подій листопада 2004 року, коли після другого туру президентських виборів в Україні відбулись масові акції протесту, що згодом отримали назву Помаранчевої революції, Видавничий дім “ОГО” спільно з телеканалом “Рівне 1” та за підтримки приватного підприємства “Анкор” готують документальний телепроект “Україна – це ми: уроки листопада-2004”.

Про програму (переглядів: 3)