rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 11.06.2018

Перша допомога при сонячному ударі

Перша допомога при сонячному ударі Здавалося б, з дитинства відомі правила профілактики: не перебувати на сонці в полуденний час, носити у спеку капелюх або панаму, більше пити (але не алкоголю). Незважаючи на це, ознаки сонячного удару відомі більшості з нас не з чуток.

Чудовий день, під час якого пляжний волейбол змінювався прогулянкою на водному велосипеді, нерідко обертається жахом ввечері з головним болем і температурою - адже наслідки сонячного удару можуть проявити себе через 6-7 годин.

Симптоми сонячного удару)

-не припиняється нудота;

-сильний головний біль;

-втрата інтересу до подій;

-дезорієнтація;

-висока температура тіла;

-галюцинації або марення;

-можливі судоми;

-пульс від 120 до 140;

-утруднене дихання;

-відсутнє потовиділення;

-втрата свідомості.

Перша допомога при сонячному ударі.pic

Обов'язково викличте швидку допомогу.Поки швидка допомога їде - охолоджуйте потерпілого. Змочіть покривало і оберніть у нього потерпілого, або поливайте потерпілого прохолодною водою.У разі якщо потерпілий втратив свідомість, потрібно привести його до тями. Можна використовувати нашатирний спирт: накапав кілька крапель на ватний тампон, піднести його до носа. Якщо вам пощастило і людина прокинувся, то наступний крок - це вода і валеріана. Якщо потерпілого не вдалося привести до тями нашатирним спиртом, то потрібно робити штучне дихання.

Бережіть себе і своїх близьких.

переглядів: 368

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91841' >Пpичини літньої алергії </a>

Пpичини літньої алергії (переглядів: 140)

В літню пopу люди забувають про небезпеку для aлepгікa, a даремно. Цвітіння cocни - oднa з пpичин aлepгії влітку Cпpoвoкувати aлepгічну peaкцію можуть не тільки екзотичні квіти, але і пилок вільxи, бepeзи, горіха, тoпoлиний пуx і навіть злaки.
// 20.06.2018
<a href='/Info/?id=91783' >Як обрати і коли використовувати інгалятор  </a>

Як обрати і коли використовувати інгалятор (переглядів: 152)

Застудні, вірусні, алергічні та інші захворювання органів дихання вимагають негайного вжиття заходів. Якщо можна обійтися без серйозних препаратів пероральним шляхом, то найбільш швидкий і ефективний спосіб доставки лікарського засобу безпосередньо в уражену ділянку - використовувати інгалятор.
// 18.06.2018
<a href='/Info/?id=91734' >Інший секс: плюси і мінуси</a>

Інший секс: плюси і мінуси (переглядів: 223)

Як і все на світі, анальний і оральний секс хороший в міру. До вашої уваги плюси та мінуси іншого сексу.
// 13.06.2018
<a href='/Info/?id=91594' >Безпечна відпустка без наслідків</a>

Безпечна відпустка без наслідків (переглядів: 242)

Пора відпусток почалася. Як захистити себе в цей період? Як повернутися додому відпочилим і засмаглим, а не хворим? На ці та інші питання лікарі відповідають щорічно. Згадаймо основні правила здорового відпустки.