rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 11.06.2018

Перша допомога при сонячному ударі

Перша допомога при сонячному ударі Здавалося б, з дитинства відомі правила профілактики: не перебувати на сонці в полуденний час, носити у спеку капелюх або панаму, більше пити (але не алкоголю). Незважаючи на це, ознаки сонячного удару відомі більшості з нас не з чуток.

Чудовий день, під час якого пляжний волейбол змінювався прогулянкою на водному велосипеді, нерідко обертається жахом ввечері з головним болем і температурою - адже наслідки сонячного удару можуть проявити себе через 6-7 годин.

Симптоми сонячного удару)

-не припиняється нудота;

-сильний головний біль;

-втрата інтересу до подій;

-дезорієнтація;

-висока температура тіла;

-галюцинації або марення;

-можливі судоми;

-пульс від 120 до 140;

-утруднене дихання;

-відсутнє потовиділення;

-втрата свідомості.

Перша допомога при сонячному ударі.pic

Обов'язково викличте швидку допомогу.Поки швидка допомога їде - охолоджуйте потерпілого. Змочіть покривало і оберніть у нього потерпілого, або поливайте потерпілого прохолодною водою.У разі якщо потерпілий втратив свідомість, потрібно привести його до тями. Можна використовувати нашатирний спирт: накапав кілька крапель на ватний тампон, піднести його до носа. Якщо вам пощастило і людина прокинувся, то наступний крок - це вода і валеріана. Якщо потерпілого не вдалося привести до тями нашатирним спиртом, то потрібно робити штучне дихання.

Бережіть себе і своїх близьких.

переглядів: 542

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 18.08.2018
<a href='/Info/?id=93697' >Чи можна пити каву з молоком?</a>

Чи можна пити каву з молоком? (переглядів: 243)

Сьогодні існує безліч видів кавового напою з молоком, і кожен може вибрати собі, що йому більше до смаку. Капучино, латте, макиато, брів, крем-кава ...
// 13.08.2018
<a href='/Info/?id=93504' >Чому молоко шкідливе після 30?</a>

Чому молоко шкідливе після 30? (переглядів: 491)

Багато лікарів не рекомендують вживати молоко дорослим людям і наводять дуже цікаві аргументи на доказ своєї позиції. Отож ,чому не можна пити молоко після 30 років і що говорять з цього приводу фахівці з питань харчування.
// 10.08.2018
<a href='/Info/?id=93456' >Що робити при отруєнні кавуном чи динею </a>

Що робити при отруєнні кавуном чи динею (переглядів: 535)

Кавуни та дині безпечно їсти в кінці літа, в їх сезон. Однак, ті, хто не може встояти перед спокусою їх покуштувати повинні бути обережними. Їх вживання може привести до отруєння нітратами.
// 08.08.2018
<a href='/Info/?id=93365' >Що таке тантричний секс?</a>

Що таке тантричний секс? (переглядів: 25761)

Для більшості людей ідея тантричного сексу звучить як мінімум незвично ─ мало хто знає, що це насправді. У тантричному погляді, секс і оргазм ─ найвища точка духовного усвідомлення. І коли Шива (чоловіча енергія) і Шакті (жіноча енергія) об'єднуються в один сексуальний союз, вважається, що досягається максимальне прояснення (і насолода). Тантричний секс націлений на процес, а не результат, тому тих хто програв в цьому еротичному експерименті точно не буде.