rivne1.tv / Проекти / Здорово жити /
// 11.06.2018

Перша допомога при сонячному ударі

Перша допомога при сонячному ударі Здавалося б, з дитинства відомі правила профілактики: не перебувати на сонці в полуденний час, носити у спеку капелюх або панаму, більше пити (але не алкоголю). Незважаючи на це, ознаки сонячного удару відомі більшості з нас не з чуток.

Чудовий день, під час якого пляжний волейбол змінювався прогулянкою на водному велосипеді, нерідко обертається жахом ввечері з головним болем і температурою - адже наслідки сонячного удару можуть проявити себе через 6-7 годин.

Симптоми сонячного удару)

-не припиняється нудота;

-сильний головний біль;

-втрата інтересу до подій;

-дезорієнтація;

-висока температура тіла;

-галюцинації або марення;

-можливі судоми;

-пульс від 120 до 140;

-утруднене дихання;

-відсутнє потовиділення;

-втрата свідомості.

Перша допомога при сонячному ударі.pic

Обов'язково викличте швидку допомогу.Поки швидка допомога їде - охолоджуйте потерпілого. Змочіть покривало і оберніть у нього потерпілого, або поливайте потерпілого прохолодною водою.У разі якщо потерпілий втратив свідомість, потрібно привести його до тями. Можна використовувати нашатирний спирт: накапав кілька крапель на ватний тампон, піднести його до носа. Якщо вам пощастило і людина прокинувся, то наступний крок - це вода і валеріана. Якщо потерпілого не вдалося привести до тями нашатирним спиртом, то потрібно робити штучне дихання.

Бережіть себе і своїх близьких.

переглядів: 634

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 15.10.2018
<a href='/Info/?id=95360' >Кому не можна їсти гарбуз: КОЛИ КОРИСНИЙ ОВОЧ БУВАЄ НЕБЕЗПЕЧНИЙ</a>

Кому не можна їсти гарбуз: КОЛИ КОРИСНИЙ ОВОЧ БУВАЄ НЕБЕЗПЕЧНИЙ (переглядів: 91)

Жовтень в праву можна назвати гарбузовим місяцем. В цей час всі шукають або смачні рецепти з гарбуза, або цікавляться, як красиво вирізати гарбуз на Хелловін.
// 12.10.2018
<a href='/Info/?id=95267' >Які захворювання лікуються біоенергією?</a>

Які захворювання лікуються біоенергією? (переглядів: 162)

Кількість людей,які розчарувалися в сучасній медицині постійно зростає. Багато з них, не знаходячи іншого виходу, звертаються до біоенерготерапевтів. Але не всі знають, в чому полягає таке лікування, не кажучи вже про те, як до нього підготуватися і зробити максимально ефективним.
// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94740' >Горіхи: користь і шкода</a>

Горіхи: користь і шкода (переглядів: 943)

Горіхи багаті легкозасвоюваними білками, корисними жирами, вітамінами і мінералами, крім того, вони містять незамінні амінокислоти, необхідні для живлення мозку і здоров'я імунної системи. Людям, що стежать за свої вагою, необхідно пам'ятати, що горіхи дуже поживні, калорійні, тому при проблемах з вагою їх споживання необхідно обмежувати до декількох ядер в день.
// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94738' >Які пози подобаються жінкам і чоловікам</a>

Які пози подобаються жінкам і чоловікам (переглядів: 1206)

Сексуальні стосунки відіграють важливу роль в житті чоловіка і жінки. Але їх сприйняття на рівні психології і фізіології у чоловіків і жінок різні. Дівчат часто хвилює питання, які пози найбільше подобаються чоловікам? А хлопці хочуть знати,які пози в сексі подобаються дівчатам?