rivne1.tv / Новини /
// 02.05.2018

теги: баскетбол, Рівне, суперліга

Баскетболістки Рівного вибороли бронзові медалі Чемпіонату України

Баскетболістки Рівного вибороли бронзові медалі Чемпіонату України 30 квітня після перемоги над «Чайка-ДЮСШ» із Бердянська дівчата баскетбольного клубу «Рівне» увійшли у трійку переможниць Суперліги.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

У неймовірно напруженій серії з п'яти поєдинків із бердичівською "Чайкою", міцнішими нерви виявилися саме у біло-червоних, які у фінальному, п'ятому матчі закрили серію перемогою та забрали бронзові нагороди до Рівного.

Розпочали матч команди доволі рівно: у першій чверті трохи краще спарви йшли у господарок паркету, які влучили свої кидки та пішли на першу перерву маючи в запасі три бали переваги над суперницями. В другій чверті власні швидкості ввімнкули вже гості зі сходу країни, які зусиллями Олександри Радулович зуміли вирівняти гру та за підсумками першої половини гри лідирувати 42:46.

Вирішальною у грі стала третя десятихвилинка, яку відмінно відпрацювали рівнянки, дозволивши забити суперницям у своє кільце лише вісім балів - 18:8.

У заключному періоді гості намагалися зачепитися за суперниць, проте команда з Рівного зуміла втримати перевагу та завоювати бронзу Суперліги!

переглядів: 344

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>

Інші публікації у розділі:

// 23.09.2018
<a href='/Info/?id=94751' >Рівнянин виборов срібну нагороду на Чемпіонаті світу </a>

Рівнянин виборов срібну нагороду на Чемпіонаті світу (переглядів: 89)

В Італійському місті Єзоло із 17 по 22 вересня відбувся чемпіонат світу серед кадетів та юніорів з кікбоксингу WAKO. Серед 2319 учасників із 67 країн світу рівнянин Самедов Хабіб виборов другу сходинку у світовій першості.
// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94732' >Рівненський "Верес" та "Поділля" розсудить Дмитро Осауленко</a>

Рівненський "Верес" та "Поділля" розсудить Дмитро Осауленко (переглядів: 309)

Дмитро Осауленко із Києва обслуговуватиме матч 10-го туру чемпіонату Другої ліги у Хмельницькому, де зустрінуться місцеве "Поділля" та рівненський "Верес".
<a href='/Info/?id=94729' >Спортсменка Світлана Станко завітала до Великої Омеляни </a>

Спортсменка Світлана Станко завітала до Великої Омеляни (переглядів: 226)

Нещодавно в рамках проекту #OlympicLab до Великоомелянського НВК «школа-гімназія» завітала одна з найуспішніших спортсменок області, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро 2016 р. Світлана Станко.
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94708' >Легкоатлети з Рівненщини виступили на Чемпіонаті України </a>

Легкоатлети з Рівненщини виступили на Чемпіонаті України (переглядів: 246)

На Чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів 2003-2004 років народження Рівненщину представляла збірна команда, до складу якої увійшли сім спортсменів Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.