rivne1.tv / Проекти /
// 26.03.2018

Все, що потрібно знати про весілля. Етап 5

Все, що потрібно знати про весілля. Етап 5 Послуги для молодят. Без чого не обійтися? У весільному списку обов’язково окремим рядком потрібно вказати адреси і телефони потрібних фахівців:

Візажист.

Перукар (один або окремі для нареченої і нареченого).

Тамада чи ведучий на виїзну церемонію.

Кондитер, кафе або інша організація, якою передбачається довірити виготовлення святкового торта і (за бажанням) короваю.

Фотограф або оператор (при бажанні – обидва відразу).

Декоратор (якщо не передбачається прикрашати зал або місце проведення виїзної церемонії самостійно).

Музична група чи діджей, який буде грати на весіллі.

Артисти, які візьмуть участь в якихось моментах розважального шоу (якщо є необхідність).

Постановник танців для роботи над першим танців новоспечених чоловіка і дружини.підготовка до весілля

Що ще слід врахувати?

Важливо пам’ятати, що організація весілля – справа складна і клопітка. Тому список справ і покупок потрібно опрацьовувати як можна докладніше, включаючи в нього навіть самі незначні на перший погляд речі. Для чого? Для того, щоб в самий відповідальний момент не забути про важливе…

Традиційним для сучасних весіль стали викрадення і викуп нареченої. Якщо планується проведення цього обряду, потрібно заздалегідь опрацювати сценарій і запасти все необхідне.

І наостанок… Що потрібно взяти з собою в ЗАГС? Всім відомо, що церемонія реєстрації шлюбу відбувається в Загсі. Для одруження потрібно не забути паспорта, кільця і подушку під них, а також келихи, шампанське та іншу потрібну атрибутику (у відповідності зі сценарієм).

Джерело

переглядів: 490

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 06.05.2018
<a href='/Info/?id=90437' >10 цікавих фактів про шлюб</a>

10 цікавих фактів про шлюб (переглядів: 595)

Чого тільки не трапляється в сімейному житті?! Так люди ще самі створюють такі ситуації, що й повірити важко. І чого тільки не придумують?! Самі судіть!
// 05.05.2018
<a href='/Info/?id=90435' >Маленькі гості на вашому весіллі</a>

Маленькі гості на вашому весіллі (переглядів: 537)

Якщо ви запросили на своє весілля друзів та родичів з дітьми, але хвилюєтесь, що вони зіпсують святкування і будуть дико галасувати, то читайте далі. Ми можемо дати 5 порад, які допоможуть вам розважити дітей і забезпечити цікавий день для великих і малих.
// 07.04.2018
<a href='/Info/?id=89639' >Як молодятам розважитися перед весіллям?</a>

Як молодятам розважитися перед весіллям? (переглядів: 549)

З моменту, коли хлопець дарує коханій каблучку, молодята вважаються зарученими. Починаючи підготовку до весілля, пара поринає у вир клопоту, адже необхідно потурбуватися про безліч організаційних моментів: підібрати місце, час та приміщення для свята, подбати про декор, їжу, вбрання, тощо. Для цього вам знадобиться багато сил та внутрішньої енергії. Якщо проводити весілля терміново немає потреби, ви можете насолодитися маленькою відпусткою на двох, аби відзначити заручини, підготуватися до нового етапу життя.
// 04.04.2018
<a href='/Info/?id=89564' >6 найгарячіших трендів весільної фотосесії</a>

6 найгарячіших трендів весільної фотосесії (переглядів: 588)

Нові тенденції виникають кілька разів на рік, проте кардинальні зміни як світі моди, так і у світі весіль спостерігаються приблизно раз на п’ять років.