rivne1.tv / Проекти /
// 22.03.2018

Все, що потрібно знати про весілля. Етап 1

Все, що потрібно знати про весілля. Етап 1 День одруження – один з найважливіших у житті молодої закоханої пари. Та й не тільки їх… Цей день так само важливий для батьків наречених, для їхніх друзів і родичів, які щиро радіють щастя близьких людей.

Найщасливіший день

Щоб свято запам’яталося на все життя, щоб все пройшло як по маслу, і жодна деталь не підвела в самий невідповідний момент, слід заздалегідь продумати список справ, речей і дрібниць, без яких весілля не вийде (чи вийде, але не феєрична). А кожна пара гідна саме феєричної весілля.

Звичайно, є варіант доручити складання списку, як і організацію весілля в загальному, професіоналів – але це додаткові витрати. Чи доречні вони – вирішувати молодятам. Коли витрачатися на організаторів не хочеться – список необхідного скласти можна і самостійно.

Ключові моменти торжества

Як правильно скласти список необхідного для весільної церемонії? Слід по пунктах розподілити всі дії і придбання, і в кожному з пунктів вказати, що, кому і в який час робити. І далі дотримуватися плану. Така структура списку застрахує організаторів весілля від з’являються в процесі підготовки нюансів, а також від необдуманих нагальних рішень. Особливий графік варто присвятити самому процесу підготовки урочистого заходу.підготовка до весілля

Насамперед потрібно визначити ряд стрижневих моментів:

дату заходи;

бюджет весілля;

кількість гостей;

кого покликати на ролі свідків.

У спокійній обстановці продумайте, що буде необхідно для торжества

Після цього потрібно розібратися з формальностями:

вибрати ЗАГС, подати заяву;

сплатити мито (в Загсі);

вирішити, чи буде наречена міняти прізвище (можливо, дівчина вирішить взяти подвійну, або прізвище змінить наречений);

вибрати формат проведення розпису (виїзна або на місці);

узгодити з працівниками Загсу всі поточні моменти.

Джерело

переглядів: 722

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 06.05.2018
<a href='/Info/?id=90437' >10 цікавих фактів про шлюб</a>

10 цікавих фактів про шлюб (переглядів: 595)

Чого тільки не трапляється в сімейному житті?! Так люди ще самі створюють такі ситуації, що й повірити важко. І чого тільки не придумують?! Самі судіть!
// 05.05.2018
<a href='/Info/?id=90435' >Маленькі гості на вашому весіллі</a>

Маленькі гості на вашому весіллі (переглядів: 537)

Якщо ви запросили на своє весілля друзів та родичів з дітьми, але хвилюєтесь, що вони зіпсують святкування і будуть дико галасувати, то читайте далі. Ми можемо дати 5 порад, які допоможуть вам розважити дітей і забезпечити цікавий день для великих і малих.
// 07.04.2018
<a href='/Info/?id=89639' >Як молодятам розважитися перед весіллям?</a>

Як молодятам розважитися перед весіллям? (переглядів: 549)

З моменту, коли хлопець дарує коханій каблучку, молодята вважаються зарученими. Починаючи підготовку до весілля, пара поринає у вир клопоту, адже необхідно потурбуватися про безліч організаційних моментів: підібрати місце, час та приміщення для свята, подбати про декор, їжу, вбрання, тощо. Для цього вам знадобиться багато сил та внутрішньої енергії. Якщо проводити весілля терміново немає потреби, ви можете насолодитися маленькою відпусткою на двох, аби відзначити заручини, підготуватися до нового етапу життя.
// 04.04.2018
<a href='/Info/?id=89564' >6 найгарячіших трендів весільної фотосесії</a>

6 найгарячіших трендів весільної фотосесії (переглядів: 588)

Нові тенденції виникають кілька разів на рік, проте кардинальні зміни як світі моди, так і у світі весіль спостерігаються приблизно раз на п’ять років.