Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
// 11.12.2017

теги: таксі, Рівне

По-чесному і не дуже: як у Рівному працюють таксисти [ВІДЕО]

Суперміні, малий сімейний, великий сімейний - то вам не розміри жіночої спідниці. В Європі так класифікують автомобілі за розміром, а ще -за комфортом. Але то все не про нас. Про який комфорт говорити можна, коли заплатити податки державі нічим. А, може, просто не хочемо? Хто не платить, чому і чи можна зламати систему - дивіться у сюжеті.

Анна Хіночик, Назар Забейда, Володимир Захаров
переглядів: 2558

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 25.12.2017
<a href='/Info/?id=87820' >Храм на території Рівненського тубдиспансеру можуть закрити [ВІДЕО]</a>

Храм на території Рівненського тубдиспансеру можуть закрити [ВІДЕО] (переглядів: 1041)

Уявіть, що ви прийшли в церкву. За чим ви туди прийшли? Певно, щоб відновити втрачену рівновагу, знайти свій шлях, помолитися за здоров'я своє, близьких та рідних. І навіть ті, хто в ніщо не вірить і все заперечує, заперечити не зможе, що там, де безліч людей прийшли з добром і добра просять, якось і дихати легше, і життя набуває якщо не радості, то хоча б надії, і думки чистішими стають. А от коли той храм закрити хочуть, бо нечистим його вважають? Що це за храм і чому ікон там цілувати не дають - дивіться у сюжеті Іванни Ілліної.
// 25.12.2017
<a href='/Info/?id=87815' >На чому міські обранці їздять на роботу? [ВІДЕО]</a>

На чому міські обранці їздять на роботу? [ВІДЕО] (переглядів: 1546)

Дехто з міських обранців під час опитування стверджував, що і рогатими їздять. Та більшість все ж має комфортабельні автівки. Окремі зізнаються - люди вони багаті і дозволити це собі можуть. Розповідали і про те, що авто не їхнє, а до прикладу друг дав покористуватися. Мова про наших міських депутатів. На чому вони їздять та чи знають скільки коштує проїзд в громадському транспорті?
// 25.12.2017
<a href='/Info/?id=87810' >Детальний новинний огляд від 23.12.2017 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 23.12.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 211)

Життя - то храм. Чогось доброго і чистого. Радісного і безмежно світлого. Ну, але то в ідеалі. Бо в декого не храм, а розплідник - темноти, злоби, брехні, та такої, що того й диви, німб над головою спалахне. В когось руки постійно чешуться, та не від сверблячки, а від любові...привласнювати все чуже. В іншого аж очі світяться...від щастя - когось обдурити, у пастку штовхнути, в багні виваляти. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.
// 18.12.2017
<a href='/Info/?id=87650' >Детальний новинний огляд від 16.12.2017 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 16.12.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 233)

Тому дам, тому ні, тому дулю, тому дві, або чому одні рівняни отримують лічильники безкоштовно, а іншим треба платити?Золоте пальне. Їздити чи не їздити і як їздити,скільки треба в Україні заробляти, щоб дозволити собі на авто кататися? Чи бачили, чи чули, чому того хто має слідкувати, щоби закону дотримувалися люди у бандитизмі підозрюють.? "В чужій шкурі", або як воно, асфальт укладати, з власного досвіду тепер знають і наші журналісти.