rivne1.tv / Програми /
// 12.01.2017

Страхова медицина: бути чи не бути? [ВІДЕО]

Коли підводить здоров'я, йдемо в лікарню. І вже там усвідомлюємо справжню його ціну. Чи стане вона меншою, а медицина - доступнішою з наступного року, бо ж так обіцяють: страхова медицина, за такою системою живе світ і все ж у них добре. А у нас як буде? Справді станеться медичний прорив чи, як завжди - не як у людей? Дивіться у сюжеті.

переглядів: 346

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Щоб залишити коментар, нажміть на іконку своєї соцмережі
Вконтакте   Facebook   Однокласники

Інші публікації у розділі:

// 27.03.2017
<a href='/Info/?id=79807' >Детальний новинний огляд від 25.03.2017 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 25.03.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 120)

У кожного - своє ДНО. Для одного на вулицю вийти в лахмітті - сором, для інших стояти з простягнутою рукою - не тільки стиль життя чи його обставини, а й навіть професія. Одним цукор з кафе прихопити - справжнісінька ганьба, іншим - красти мільярди як звична справа. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.
// 21.03.2017
<a href='/Info/?id=79618' >Рекламне Рівне: хто зупинить засилля "візуального сміття"? [ВІДЕО]</a>

Рекламне Рівне: хто зупинить засилля "візуального сміття"? [ВІДЕО] (переглядів: 728)

Його описують по-різному - комусь воно з радянським післясмаком, іншим - затишне, зручне і настільки компактне, що за двадцять хвилин автомобілем об`їхати можна, а ще комусь - це занехаяний житловий фонд, де що не день - то комунальний колапс, такий, що аж труби прориває і сміттям закидає. А тут ще й до всього цього "чума" - рекламна. І нахабна. На сороку схожа - все, що блищить і все, що рябе до болю в очах - одягає. А про те, кого одягають в такі лахи страхітливі і хто цьому сприяє - знає Анастасія Бачук.
// 21.03.2017
<a href='/Info/?id=79607' >Троуар на Чорновола або "важкі" обіцянки рівненських чиновників [ВІДЕО]</a>

Троуар на Чорновола або "важкі" обіцянки рівненських чиновників [ВІДЕО] (переглядів: 496)

Обіцянка-цяцянка, а дитині - втіха. Тільки от в ролі обіцяльників - як завжди - чиновники, і нас за дітей нетямущих мають. Ще б пак, бо вже так вгрілись в кріслах та на посадах, що либонь і крісла ті ввігнулись - чи то від способу життя сидячого і неповороткого, чи то під вагою обіцянок - гучних, та от не виконаних. Ще зрозуміти можна, коли дорогу заасфальтувати не вдалося, що не один мільйон коштуватиме - ну не знайшли в бюджеті, хоч ти плач. Але от коли вже навіть такий дріб`язок, як кілочки для паркування встановити - не можуть? То що ж виходить - ті, хто живе за наші з вами податки - пустобріхи, яким вірити - себе не поважати? Чи їх? І от свідком такої обіцянки, стала і наша Юлія Павленко.
// 20.03.2017
<a href='/Info/?id=79547' >Детальний новинний огляд від 18.03.2017 [ВІДЕО]</a>

Детальний новинний огляд від 18.03.2017 [ВІДЕО] (переглядів: 397)

Життя, то суцільна реклама. Не вірите? Ну от подумайте, йдете влаштовуватись на роботу - реклама - умінь-навичок-талантів. То вже потім розберуться, хто ви і чого варті. Або ж хвоста віялом розпушити перед вподобаним об`єктом, аби ваги власній персоні надати - то не тільки у тварин, у людей теж не гірше виходить. Чи, скажімо, на вибори збираєтеся - теж реклама. Хто ж про вас такого прекрасного і відданого ділам народним знатиме без добрячого піару? І знову ж таки - тільки через деякий час, коли затихнуть пристрасті - стає зрозуміло, що й до чого і хто . Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.