rivne1.tv / Проекти / Родинний портал «Рівне 1» / Здоров'я /
// 18.05.2018

Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ]

Гумові чоботи - калюж та дощу ми не боїмося! [ПОРАДИ У ВИБОРІ] Тепло, сонце, майже літо...і дощі. І хутенько порпаємося у шафах та дістаємо чобітки. А найкраще про сухість та захищеність ніжок подбають гумові чобітки - зручні, легкі та комфортні. Як правильно підібрати їх для ваших малюків - спробуємо розібратися далі.

На сьогоднішній день існує чимало варіантів та моделей гумових чобіт, з-поміж котрих маємо змогу обирати.

Вони повинні бути легкими, не промокати та бути зручними для ніжок малюка.pic

Види гумових чобіт

При виборі такого виду мештів звертайте увагу не лише на зовнішню привабливість, а й на внутрішню сторону. Зазвичай у наборі йдуть трикотажні або флісові шкарпеточки, які дозволять ніжкам не мерзнути. Коли на вулиці тепло - одягаємо чобітки без шкарпеточок, коли прохолодніше - мерщій утеплюємо. Також є комбінованого типу чоботи - низ гумовий, а верхня частина - із текстилю.pic

Як вибрати гумові чоботи

Купуйте на розмір більш, тим самим забезпечуєте вентиляцію всередині. А також в разі потреби можна одягнути додаткові шкарпетки. Зверніть увагу на внутрішню підкладку чобіт: це повинна бути натуральна тканина - синтетика та гума. Між підошвою і основною частиною не повинно бути щілин - для цього зігніть їх, перед покупкою, перевірте наперед. Підошва повинна гнутися, інакше можна спровокувати плоскостопість. Та і ноги втомлюватимуться скоріше.pic

Якими б не були гумачки, слід пам'ятати - їх не варто носити більше 2-3 годин на добу, і у приміщенні обов'язково перевзуватися.

Олена Рибінська
переглядів: 2698

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 21.08.2018
<a href='/Info/?id=62058' >Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати?</a>

Пласкостопість у дітей: у чому небезпека та як лікувати? (переглядів: 2315)

З проблемою дитячої плоскостопості стикається величезна кількість батьків. Саме тому важливо знати, як виявити проблему і чим можна допомогти дитині.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=77197' >Перше взуття малюка - що варто знати батькам?</a>

Перше взуття малюка - що варто знати батькам? (переглядів: 1748 / коментарів: 1)

Взуття це не лише краса та естетика, а в першу чергу - здоров'я. І від того наскільки добре воно підібране й буде залежати стан здоров'я малюка. Як правильно підібрати такий аксесуар - читайте далі.
// 16.05.2018
<a href='/Info/?id=90764' >Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО]</a>

Правильна постава: чому поради батьків корисні та важливі? [ВІДЕО] (переглядів: 388)

Не лишень кращий зовнішній вигляд, а й поліпшення здоров'я в цілому. Все це про правильну поставу і стосується це як дорослих, так і дітей. В останніх, до слова, організм котрий розвивається і все, що "посіємо" - вони "пожнуть" у дорослому віці. Тож чому варто вже зараз розправити плечі та сісти/стати рівно - читайте та дивіться нижче.
// 30.12.2016
<a href='/Info/?id=76509' >Як вміти правильно падати взимку?</a>

Як вміти правильно падати взимку? (переглядів: 1382)

Ожеледиця, сніг, мороз - фактори, що характеризують зиму та додають їй не надто хороших ознак - падіння, забої і травми. Лікарі радять готуватися та навчатися правильно падати. Як це - читайте далі.