Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми / Архів /
Ви хочете весело, безтурботно провести час?
Безліч емоцій, феєричних розваг та незабутніх вражень гарантовані усім.
Програма про відпочинок, дозвілля та шалене проведення часу. Ми допоможемо спланувати Веселий Вікенд.
Дивіться на "Першому місцевому" та відпочивайте весело
Нові виходи "Веселий вікенд": Пятниця. 20:40, Субота. 09:20, 14:30, Неділя. 07:45.

// 25.05.2015

Тест на риси характеру: в які двері ви б увійшли?

Тест на риси характеру: в які двері ви б увійшли?

1. Ви весела людина, якій подобається підтримувати атмосферу легкості. Ви вмієте радіти простим речам: улюбленій страві, предмету інтер'єру і гарній погоді. Швидше за все, ви любитель помандрувати. Ви доброзичливі і чуйні. Але не забувайте, що якщо і вам коли-небудь буде нелегко, то не потрібно соромитися і попросити про допомогу.

2. Ви практично повністю зосереджені на своїй кар'єрі і дуже пишаєтеся своїми досягненнями. Ви дійсно можете добитися успіхів до яких прагнете, але задумайтесь, чи дійсно це все, чого ви хочете від життя.

3. Певно, ви - неординарна людина і вельми цікаві оточуючим. Ви артистичні і у вас добре виходять багато речей. З нічого ви можете зробити щось. Не дивно, що вам не нудно і вдома, на самоті, але не забувайте іноді повертатися зі світу ідей і фантазій на грішну землю.

4. Ви артистичні і злегка драматичні. Вам подобається самовиражатися у творчості. З одного боку, ви доброзичливі і відкриті, але з іншого - дуже приватний і неохоче ділитеся своїми переживаннями і роздумами. Можливо, ви вважаєте, що ніхто не здатний цілком зрозуміти вас, але якщо ви все ж почнете ділитися своїми почуттями з іншими, то побачите, що так набагато легше, і вони готові у відповідь ділитися своїми переживаннями з вами.

5. Ви дуже активна і зайнята людина. Ви прагнете наповнити кожен день продуктивністю. Це дуже похвально, але не забувайте і про відпочинок і розслаблення як для душі так і для тіла. Чи здатні ви дозволити собі просто розслабитися в понеділок, якщо у вас немає невідкладних справ? Якщо привчити себе зупинятися і відпочивати складно, спробуйте на початку захопитися якимось хобі, яке приносило б і розслаблення, і приємний а може і корисний результат.

6. Ви - впевнена у собі людина. Увага до деталей - ваша відмінна риса. Вам важливо, яке враження ви справляєте на оточуючих і тому ви завжди дуже зібрані, але в вашому будинку і машині панує безлад. Робити гарне враження, звичайно, приємно, але і втомлює. Пам'ятайте: світ далеко не завжди спостерігає і оцінює! Спробуйте розслабитися і почути свої справжні бажання: чого ви насправді хочете від життя?

7. Ви дуже сентиментальні, для вас велике значення має сім'я і друзі. Ви готові приділяти їм стільки часу, скільки потрібно і вони знають, що можуть повністю покластися на вас. Постарайтеся не забувати і про себе, адже це, насамперед, Ваше життя. Можливо, в глибині душі ви жадаєте нових вражень, пригод, цікавих подій. Не бійтеся іноді подумати і про себе і спробувати втілити свої устремління в життя.

8. Ви яскрава і весела людина. Але хоча спілкуєтеся ви легко, самооцінка у вас дещо занижена і ви нерідко турбуєтеся про тривіальні речі. Вам варто було б навчитися приймати і цінувати себе. Вас точно не назвеш організованою людиною. Подумайте про самовираження.

9. Ви досить невибагливі і вмієте задовольнятися малим. До того ж, вмієте багато чого робити руками, ремонтувати, лагодити і таким чином часто допомагаєте друзям і знайомим вирішувати виникаючі проблеми. Вам нескладно догодити, а самі ви любите робити приємне іншим. Але пам'ятайте, що в житті іноді можна і приємно побалувати себе надмірностями, ви цього варті!

10. Ви врівноважена людина, яка цінує стабільність, якість і увагу до деталей. Так, перш ніж що-небудьть придбати, ви завжди вивчаєте характеристики та відгуки. Зайвого ви купувати не схильні, тільки те, що необхідно і практично. Вам важливо відчувати себе в безпеці у всіх сферах життя. Не виключено, що у вас є приховані таланти, які ви так і не розвинули, бо не бачили практичної цінності. Своїми проблемами ви не схильні навантажувати близьких і друзів, але пам'ятайте, що всі ми люди і немає нічого поганого в тому, щоб покладатися один на одного і шукати підтримки у важкі хвилини.

переглядів: 3458

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>
Інші публікації у розділі:

// 15.07.2015
<a href='/Info/?id=50747' >Що дратує представників усіх знаків Зодіаку?</a>

Що дратує представників усіх знаків Зодіаку? (переглядів: 1913)

Чому близька людина вперто мовчить? Чому колега ходить незадоволений? Чому начальник з ранку як з ланцюга зірвався? Іноді так важко зрозуміти, чому раптом хтось починає злитися. Вся справа в тому, що ми спеціально або ненавмисно робимо речі, які не сприймають інші люди, так як вони не відповідають їх натурі.
// 20.06.2015
<a href='/Info/?id=49525' >Підкресліть вишуканий стиль нареченого разом з брендовим одягом Voronin</a>

Підкресліть вишуканий стиль нареченого разом з брендовим одягом Voronin (переглядів: 1730)


// 15.06.2015
<a href='/Info/?id=49555' >Де рівнянам відпочити та оздоровитись влітку?</a>

Де рівнянам відпочити та оздоровитись влітку? (переглядів: 6899)

А Ви вже знаєте, які місця найкращі для відпочинку від робочих буднів та щоденних справ? Пропонуємо Вашій увазі чарівні готелі, санаторії, бази відпочинку для Вас, Вашої сім'ї та друзів. Довірте професіоналам Ваші дозвілля та розваги, оздоровлення та відпочинок і... насолоджуйтесь життям! Читайте. Обирайте. Відпочивайте!
// 29.05.2015
<a href='/Info/?id=49176' >"Веселий вікенд" на "Рівне 1". Двадцять третій випуск [ВІДЕО]</a>

"Веселий вікенд" на "Рівне 1". Двадцять третій випуск [ВІДЕО] (переглядів: 1348)