Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
 Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств відбувся у Рівному (ВІДЕО)

Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств відбувся у Рівному (ВІДЕО)

Професійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА уже в четверте відбувся у Рівному. Глядачі змогли побачити 13 боїв, серед яких 2 - чемпіонські. Участь у турнірі взяли спортсмени з Києва, Тернополя, Львова, Харкова, Вінниці та Луцька. Спостерігали за гарячими боями і наші журналісти.

Боєць з Рівненщини Валентин Сєчка два роки займається змішаними єдиноборствами. Спортсмену 19 років. Вже втретє бере участь у професійних змаганнях.

Не менш впевнений у своїх силах і боєць зі Львова. Сергій Феденишин у свої 23, вже шість років займається змішаними єдиноборствами. Хлопець каже, хвилювання перед боєм немає, адже насамперед він бере участь в турнірі для себе.

Рівненські хлопці в хорошій фізичній формі, рівень підготовки - високий, у цьому запевнив головний місцевий тренер Богдан Романович. Спортсмени з нашої області змагатимуться з бійцями інших регіонів.

Два бої з 13-ти виграли спортсмени з Києва, Тернополя, Львова, Харкова, Вінниці та Луцька. 11 перемог отримали Рівненські бійці. А два чемпіонські турніри виграли: сарненчанин Антон Радько та боєць з Рівного Андрій Хохлов.
 

Дивіться також: 

Рівненський "Кардинал" не зміг здобути перемогу у столиці (ВІДЕО)
 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: