Вже цієї суботи на вулиці Рівного після "зимових канікул" повернеться велопатруль. Наразі хлопці та дівчата проходять навчання. Після цього вони стежитимуть за громадським порядком переважно у парках та зонах відпочинку, куди на машині правоохоронці заїхати не можуть.

Саме так починається тренування у велопатрульних. Розминка - обов'язкова перед кожним заняттям. Далі - перевірка велосипеда. Після чого - копи відпрацьовують різні ситуації, з якими можуть стикнутись у роботі. Зокрема, вчаться контраварійному гальмуванню, маневруванню, затриманню та блокуванню за допомогою велосипеду.

Займаємось груповим катанням. Тобто, одиничками, двійками катаємось. Вивчаємо навички бути помітними на дорозі. Тобто поворот наліво, поворот направо, зупинка, рух, пришвидшитись та зменшити швидкість. ) СТИК (В останній день у нас буде контрольний тест. Фішки будуть виставлятись в такому порядку, що в них треба проїхати літерою "М" і не зачепити жодної фішки. Це буде їх екзамен, - розповідає інспектор Управління Патрульної Поліції в Рівненській області Іван Івашинюта.

Патрулюватимуть вулиці міста 7-ро копів. Велоптруль доповнюватиме службу поліцейських на авто. Адже у Рівному є зелені зони, в яких проїхати можна тільки на ровері.

Ми охоплюємо територію патрулювання міста Рівне - зелені зони. Тобто там, де немає доступу автомобілю. Це - Парк Шевченка, Майдан Незалежності, проспект Миру, вся Набережна, Гідропарк, стадіон, Басів Кут звідти назад - Парк Шевченка і Майдан Короленка обов'язково, говорить інспектор Управління Патрульної Поліції в Рівненській області Андрій Медведь.

Там велопатрульні слідкують за дотриманням громадської безпеки та спокою. Окрім того пильнують і за водіями, які можуть порушувати правила дорожнього руху.

Ми повністю наділені всіма тими повноваженнями, що і звичайні патрульні. Ми і є патрульні просто на велосипедах.

Патрулювати вулиці міста копи почнуть вже з 18 травня. Залучатимуть велополісменів і до охорони правопорядку під час масових заходів. 

Дивіться також: рівнянка - бодібілдер привезла чергову перемогу зі змагань (ВІДЕО)

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber