фото ілюстративне
Сміття отруює життя. Жителі с. Уїздці на Здолбунівщині скаржаться на стихійне сміттєзвалище. І на владу села нарікають - мовляв, не робить нічого, тоді як звалище розростається з кожним днем і заполонило частину дороги.

По цій дорозі, кажуть люди, колись княгиня Ольга частенько їздила з Острога в Дубно. І пролягає вона через село Уїздці Здолбунівського району. Нині ж, обабіч колись княжого шляху простягається купа непотребу. Стихійне сміттєзвалище, яке людям вже у печінках сидить. Бо викидні влітку - смердять. А зимові вітри, наче добриво, розкидають сміття по людських городах. І якби ж то тільки це.

Марія Потеруха каже, мешканці вулиці Кривуха, яка поблизу звалища, туди своє сміття не виносять.

Сміттєзвалище - не заборонено - кажуть у сільській раді. На нього є всі дозвільні документи більше 15 років. Голова сільради Олександр Стернійчук каже, тут скоріш питання в поведінці людей.

Читайте також: "Не дорога, а ср..ка": на Рівненщині люди потопають у багні (ВІДЕО)  

Розповідає, в грудні минулого року отримали погодження з Департаменту екології. В результаті, виділено 5 тисяч 200 на підгортання сміттєзвалища.

У Здолбунівській райдержадміністрації кажуть - не лише так можна вирішити проблему стихійного сміттєзвалища. Бо воно - наслідок. Тоді, як ліквідовувати слід причину.

Та, каже Сергій Кондрачук - це якби хто хотів це робити.

Принаймні мешканці до такого готові.

А от чи організують цей процес у сільській раді - залежить від наполегливості людей, які обирали до влади цього сільського голову і який керує тут третій термін поспіль.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber