У Рівному соціальні працівники допомагають літнім самотнім людям по дому. Прибирають, готують їсти, ходять за покупками та сплачують за комунальні послуги. Цим всім займається територіальний центр соціального обслуговування. Бабусі та дідусі за таку допомогу не сплачують жодної копійки. Наша знімальна група побувала у 91-річної жінки, яка вже 3 роки користується послугами соцпрацівника.

Це соціальний працівник Ніна Сурмач. Двічі на тиждень впродовж трьох років вона навідується до Ольги Кучені. Бабусі 91 рік. Жінка допомагає їй по дому.

Поки соцпрацівниця готує, бабуся розпитує у неї, що відбулося нового у місті. А також цікавиться як у неї справи.

На обід жінка приготувала курятину та гарнір. Далі береться за прибирання. Каже, робота не важка. Головне, що допомагає людям робити те, чого їм не дозволяє вік.

Дивіться також: надскладні операції. У Рівному працюють хірурги із Польщі (ВІДЕО)

91-річна бабуся радіє, коли до неї приходить соціальна працівниця. Так як чоловіка і дітей у неї не має, вважає Ніну своєю сім'єю.

Раніше жінка працювала економістом. Попри свій поважний вік, бабуся самостійно слідкує за платіжками.

За покупками вона не ходить. Це робить соціальна працівниця. Скористатися безкоштовними послугами профільного територіального центру Рівного можуть одинокі літні люди, а також особи з обмеженими можливостями. Для цього потрібно написати відповідну заяву.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber