Прокуратурою повідомлено про підозру 7 особам, які у складі організованої злочинної групи вчиняли крадіжки на території Рівненської області.

В ході слідства правоохоронцям вдалося встановити, що зловмисники, які є жителями Республіки Білорусь та міста Київ, з метою отримання незаконних доходів, на постійній основі вчиняли крадіжки чужого майна з причепів вантажних автомобілів.

До вчинення цих злочинів особи ретельно готувалися, підшуковували вантажні автомобілі, які перевозили майно по території України, визначали спосіб і знаряддя вчинення крадіжок, місце зберігання викраденого, розподіляли ролі кожного з учасників організованої групи.

Читайте також: під вартою перебуватиме костопільчанин за умисне вбивство знайомого

Так, з лютого 2017 року по липень 2019 року вказаними особами на територіях Сарненського та Гощанського районів таким способом викрадено телевізорів та алкогольних напоїв на суму 1,7 млн. гривень.

Крім того, у однієї з осіб із зазначеної організованої групи, виявлено наркотичні засоби та йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За ініціативи прокуратури області всім підозрюваним у кримінальному провадженні судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою, з них 5 – із внесенням застави. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.