фото ілюстративне
Працівниками Сарненської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у Зарічненському районному суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно 46-річного смт. Зарічне, який перевозив бурштин.

В ході судового розгляду прокуратурою доведено, що чоловік, переслідуючи корисливий мотив, у січні 2020 року придбав у невстановлених осіб каміння бурштину загальною масою 35,7 кг, яке в подальшому намагався перевезти мотоциклом на багажному відділенні до місця свого проживання.

Під час перевезення вказаний бурштин був виявлений та вилучений працівниками правоохоронного органу.

Зазначеній особі інкримінувалося вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 240-1 КК України (незаконне придбання, зберігання та перевезення бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами).

Вироком Зарічненського районного суду обвинуваченого визнано винними у скоєному кримінальному правопорушенні та призначено покарання у виді двох років обмеження волі, від відбування якого останнього звільнено з іспитовим строком 1 рік на підставі ст. 75 КК України.

 Читайте також: На Рівненщині чоловік відсвяткував 95-річчя