Таке рішення ухвалили члени Рівненського виконкому на сьогоднішньому засіданні.

Члени рівненського міськвиконкому підтримали рішення про те, щоб в Квасилові були застосовані для населення такі ж тарифи, які діють і в обласному центрі.

Депутат Рівненської міської ради від Квасилова Федір Мисюра наголосив, що спілкуючись з мешканцями, він побачив занепокоєння людей щодо можливого підвищення тарифів. Тому рішення - зрівняти тариф для Рівного та Квасилова - це те, чого чекають всі мешканці селища.

У зв'язку з тим, що м.Рівне та смт. Квасилів сьогодні це єдина об'єднана територіальна Рівненська громада, то відповідно мають бути застосовані єдині підходи щодо встановлення рівня оплати  за послуги теплової енергії. Вважаю за належне для населення Рівненської громади, що проживає в Квасилові застосувати тариф на теплову енергію в тому ж розмірі, що і для мешканців міста Рівного, а саме: 1913,16 грн за гігокалорію теплової енергії, - пояснив депутат Рівнеради Федір Мисюра.

Відтак сьогоднішнім рішенням виконавчого комітету встановлено Комунальному підприємству «Квасилівтеплоенерго» тарифи для населення на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання рішення на рівні - 1,913 за Гк.

Нагадаємо, що минулого року Квасилівчани платили 2130.53 за Гк.

Читайте також: У Рівному провели акцію "Подаруй книгу ровеснику зі Сходу"