Жіноча команда БК "Рівне" в рамках жіночої баскетбольної Суперліги зіграли виїзний матч у Києві проти тамтешнього "Динамо".

Варто зазначити, що суперник рівнянок нині очолює турніртну таблицю Чемпіонату України.

Підопічні нашого Валерія Жартуна доволі потужно розпочали і виграли першу чверть 14:9, але у другій десятихвилинці киянки виправилися і на перерву команди пішли вже за чотири очкової переваги "Динамо" 27:23. Обидві команди приділяли увагу насамперед захисту власного кошика і закидали небагато.

БК "Рівне " поперерві продовжував діяти зосереджено і чинити опір динамівкам. Це принесло свої плоди. Ще за сім хвилин до кінця попереду були рівнянки 45:39. Але потім далася взнаки краща функціональна готовність – у підсумку 60:52 на користь лідера Чемпіонату.

Найрезультативнішою у цьому протистоянні стала капітан БК "Рівне "Людмила Спірідонова 18 очок + 13 підбирань. Разом із Тетяною Гаврильчик оформили дабл-дабл.