фото ілюстративне
Ініціативні жінки області мають можливість пройти навчання в Європарламенті.

Європейська Асамблея жінок-депутатів оголошує конкурс та запрошує активних представниць жіноцтва до участі в другому національному конкурсі на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад.

У конкурсі можуть взяти участь депутати, підприємці, науковці, митці, громадські активісти, які зробили особистий вагомий внесок у розвиток своєї громади. Автори п’яти найкращих жіночих ініціатив будуть нагороджені тижневою навчальною поїздкою до Європейського Парламенту.

Переможців визначатимуть у п’яти номінаціях: «Підприємництво», «Врядування», «Громадська діяльність», Наукова діяльність», «Нова Україна».

Організаторами конкурсу виступила Європейська Асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів.

Метою конкурсу є підвищити мотивацію жінок до активної діяльності в площині демократичних змін через популяризацію кращих реалізованих ініціатив з різних громад України.

Читайте також: за біометричний паспорт рівняни платитимуть більше

Прийом та розгляд заявок триватиме упродовж березня-травня 2019 року. У травні відбудеться підсумкова Конференція у Верховній Раді України та нагородження переможців. У червні-липні буде видано збірник кращих жіночих ініціатив в Україні. А в жовтні переможці конкурсу поїдуть на навчання до Єропарламенту.

Ті, хто зацікавився участю у конкурсі, до 15 травня має надіслати заповнену форму на електронну адресу: euro.assembly@gmail.com. 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber