Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
З якими продуктами  не можна їсти хліб

З якими продуктами не можна їсти хліб

Чомусь у багатьох людей сформувалася звичка їсти хліб з усіма продуктами. І хоча ми стежимо за вагою, скрупульозно підраховуємо калорії, але так і не навчилися їсти хліб з користю для здоров'я. Швидше навпаки: хліб з варенням, з картоплею або кашею нас привчили є батьки, а їх привчили бабусі з дідусями.

З якими продуктами не можна поєднувати хліб

Фруктовий салат


Ця страва аж ніяк не легка сама по собі, величезна кількість цукру і клітковини у фруктах в поєднанні з хлібом перетворюються в печію.

Квашена капуста

Часом хочеться перекусити квашеною капустою, але лінь зварити пюре або кашу, а хліб завжди на столі. Але їсти хліб з кислою капустою вкрай шкідливо, таке поєднання продуктів провокує бродіння в шлунку і здуття живота. Дієтологи взагалі не рекомендують їсти хліб з будь-якими соліннями.

Варення

Сніданок по-американськи: тост з маслом і варенням - ах, як смачно і ситно. Та тільки от не корисно. Надовго такий сніданок або перекус наситить, а проблеми з ішлунком і до того ж зайва вага гарантовані.

Гриби 


Гриби самі по собі–одні з важких для переварювання страв, не дарма дієтологи рекомендуют ьутриматися дітям до 14 років від вживання цього продукту. Справитися з такою важкою їжею важко не тільки дитині, але і дорослому, а якщо додати ще й шмат білого хліба, то переварити грибне блюдо стане щеважче.

Жирна їжа

Так як білий хліб ускладнює процес травлення, то краще не їсти його з жирним м'ясом або рибою, а замінити чорним хлібом. До речі, всупереч розхожій думці, дієтологи радять їсти м'ясо з хлібом, так воно краще засвоюється.

Хліб можна їсти як самостійну страву, а можна поєднувати з овочами або зеленню.

Слід утриматися від вживання білого хліба і замінити його на домашній бездріжджовий хліб.

Можна спекти корисний хлібець в домашніх умовах і забути про шкідливий, а іноді і несвіжий хліб з магазину.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: