Наш одяг відображає наш особистий стиль і особливості характеру. Але чи знали ви, що він може бути не тільки модним, але і впливати на наше самопочуття і настрій. Дізнайтеся, який одяг погано впливає на енергетику людини і руйнує її біополе, і швидко від нього позбудьтеся.

 Одяг «з чужого плеча»

Одяг буквально «вбирає» і «зчитує» енергетику свого господаря - його думки, настрій, емоції, переживання і зберігає їх. Якщо ви не знаєте, хто до вас носив цей одяг, не слід його купувати і носити, це вбереже вас від руйнування власного біополя.

Одяг померлої людини

Не варто носити одяг і прикраси померлої людини, особливо тієї, яка трагічно загинула, чиє життя обірвалося раптово, хто тяжко хворів перед смертю.

Який інтер'єр підходить кожному Знаку Зодіаку

Одяг, з яким пов'язані неприємні події вашого життя

Неприємні спогади психологічно залишають свій відбиток і на одязі. Якщо з вами сталося щось негативне, неприємне, надягаючи одяг, в якому ви були в той день, ви будете мимоволі переноситися думками в неприємну подію.

Одяг, який вам не подобається

Одяг, в якому ви відчуваєте себе незатишно психологічно впливає на ваш настрій і впевненість в собі. Нехай ця сукня і створена за останнім писком моди, але якщо вам в ній некомфортно, не потрібно її носити.

Монохромний одяг

У психології існує таке поняття, як кольоротерапія - кожен колір робить свій певний вплив на настрій людини, допомагаючи розкриватися з різних сторін і граней. Якщо у вашому гардеробі переважають наряди якогось одного кольору, розбавте його іншими відтінками, не бійтеся змінюватися і ваше життя заграє новими фарбами.

7 речей, від яких потрібно терміново позбутися на кухні