В сьогоднішньому ритмі життя займатися прибиранням щодня складно - адже це непростий процес, але є речі, які обов’язково потрібно мити кожного дня, інакше їх доведеться викинути.

 1. Кавоварка

Кавоварка - відмінне середовище проживання для різних бактерій. Не забувайте мити після кожного використання, розбираючи до деталей.

2. Кисті для нанесення макіяжу

На спонжиках і кистях залишаються тіні, пудра та інші засоби для макіяжу. Намагайтеся не залишати речі, які мають контакт з лицем брудними, адже косметика зіпсується і при повторному використанні викличе роздратування шкіри. Протирайте кисті міцелярно водою.

3. Посуд в раковині

Брудний посуд, який стоїть в раковині повинен стояти не більше години. Пам'ятайте це!

4. Ключі

Ми постійно користуємося ключами, беремо їх і брудними, і чистими руками, але ніколи не миємо. Дезинфікуйте їх періодично.

5. Губки для посуду

Не забувайте промивати губки після миття посуду. Бажано раз в день обмивати їх окропом і раз на два тижні міняти на нові.

6. Стіни у ванній

Намагайтеся витирати насухо кахель і плитку щодня. Адже у ванній постійно підвищена вологість, а це сприятливе середовище для утворення цвілі.

7. Кухонні рушники

Якщо рушники на вашій кухні не одноразові, їх потрібно міняти раз в тиждень. Засмальцьований рушник - це і негарно, і негігієнічно.

Засоби для прибирання, які не можна змішувати між собою

7 речей, від яких потрібно терміново позбутися на кухні