Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Яке положення тіла підходить для здорового сну

Яке положення тіла підходить для здорового сну

Здоровий сон - найкраще з ліків, до того ж безкоштовне. Давай залишимо банальні тези про те, що людина проводить третину свого життя в ліжку і просто поговоримо про те, що якість сну не менш важливо, ніж його кількість. Якщо ти щоночі довго крутишся в ліжку і міняєш положення для сну десятки разів, саме час подумати, в якій позі краще спати.

Здоровий сон людини дійсно залежить від того становища, в якому ми розглядаємо сновидіння. Багато фахівців закликають лягати на «бочок», але на якому боці спати правильно? 


У цьому змаганні беззастережну перемогу отримує сон на лівому боці. Сьогодні ти відкриєш для себе головні переваги відпочинку в цьому положенні і дізнаєшся, як швидко засипати в можливо нової для себе позі.


І ось чому:
Скажи «ні» печії!
Якщо тебе мучить печія ночами, просто спробуй заснути на лівому боці. Таким чином вміст шлунка не закидатиметься в стравохід.


Менше тиску на хребет 


Провів весь день на ногах або гарненько посидів за комп'ютером? Дай спині трохи відпочити, лягай на лівий бік. Так ти істотно знизиш навантаження з головної опори твого тіла.


Знахідка для вагітних
Кожна породілля згадає, в якому становищі їй було спати найкраще. Звичайно ж на лівому боці, так як сон на спині вкрай шкідливий через збільшену навантаження на внутрішні органи. До того ж при сні на лівому боці краще зберігається головне передлежання дитини.


Поліпшення кровообігу
У положенні на лівому боці лімфатична рідина набагато краще циркулює по тілу, що сприятливо позначається на виведенні токсинів з організму.


Твоє серце скаже «Дякую»!
Сон на лівому боці допомагає зняти навантаження з серця, і справа тут в банальній силі тяжіння. Втім, тут є важливий нюанс: людям з серцевими захворюваннями рекомендується спати на правому боці.
Китайське прислів'я говорить, що на спині сплять святі, на животі - грішники, на лівому боці ночують мудреці, а на правому - генії. І якщо вже ти встав на шлях мудрості, саме час навчитися легко засипати на лівому боці.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: