Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Як впливає на організм 20 хвилин денного сну

Як впливає на організм 20 хвилин денного сну

Багато хто любить подрімати протягом дня, але мало хто знає, що денний сон дуже сприятливо впливає на нас. Всього 15-20 хвилин сну протягом дня здатні повністю перезавантажити мозок!

На думку експертів, щоб прояснити розум і поліпшити працездатність, досить поспати протягом 20 хвилин. Тому вони рекомендують перед якимось важливим подією трохи подрімати для підвищення своєї активності і щоб набратися сил. 


Медики стверджують, що для відновлення пам'яті мозку досить однієї години сну, а 90-хвилинний сон здатний підвищити творчий потенціал. Проте, іноді буває так, що після сну ви відчуваєте себе більш втомленим, ніж до нього. Це пов'язано з тим, що ви входите в глибоку фазу сну, а з неї важче вийти.


На жаль, сучасне життя створює такі умови, що людям постійно на все не вистачає часу. І це змусило вчених шукати спосіб, який допоміг би скоротити тривалість сну, але при цьому дозволяв би залишатися людині бадьорим. Вони прийшли до висновку, що не обов'язково потрібно спати більше 7 годин, досить подрімати 20 хвилин вдень, і це дасть енергію і сили на наступні 3-4 години.


Ось в чому користь денного сну:
покращує здатність до навчання і пам'ять;
запобігає стресу;
покращує настрій;
збільшує творчі здібності;
підтримує продуктивність.


Недолік сну, в свою чергу, може привести до таких проблем зі здоров'ям:
депресія;
високий кров'яний тиск;
серцева недостатність;
синдром дефіциту уваги;
ожиріння;
психічні розлади.


Отже, сон дуже сприятливо впливає на здоров'я, тому намагайтеся подрімати при першій же можливості. А щоб отримати від цього максимальну користь, спіть в злегка сидячому положенні, щоб уникнути входу в фазу глибокого сну.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: