Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Як позбутися від харчової молі на кухні: домашні засоби

Як позбутися від харчової молі на кухні: домашні засоби

Харчові метелики освоїли вашу кухню, і ви не знаєте, як їх позбутися? Просто спробуйте перевірені, домашні методи боротьби з цими обтяжливими комахами.

 Коли ви відкриваєте шафу на кухні, з нього вилітають коричнево-сірі метелики, а ви знаходите личинок в крупі або борошні? Це харчова міль. Щоб позбутися від неї, вам не потрібно використовувати спеціальні препарати. Просто спробуйте перевірені, домашні методи боротьби з цими комахами.

 
Позбавтеся від заражених продуктів
 
Харчові метелики люблять гніздитися в порошкоподібних і сухих продуктах, таких як мука, крупа, рис і т.д. Дорослі комахи відкладають яйця на упаковку, а їх личинки можуть прокушувати пакувальну плівку і протискуватися навіть через найменший розрив.
 
Якщо ви бачите нитки і шари в їжі, це означає, що харчова міль освоїла кухню. Якщо ви виявите слід в молочних продуктах, викиньте все в мішок для сміття, не забуваючи щільно зав'язати його, і негайно викиньте в сміттєпровід. Викидайте не тільки продукти, в яких присутня міль та її личинки, а й всі інші, з якими вони могли мати контакт.
 
Правильно мийте шафи
 
Наступний крок - ретельно вимити кухонні шафи, особливо в кутах. Личинки люблять ховатися в затишних куточках, тому що є залишки їжі, якими вони харчуються. Для цього використовуйте теплу мильну воду. Потрібно пропилососити задню частину шаф, а також підлоги і стіни кухні.
 
Що слід робити:
• не зберігайте харчові продукти, наприклад, спеції в поліетиленових пакетах. це сприятливе середовище для розвитку комах;
• протріть шафи та ємності оцтом або водним розчином 1:1 з оцтом з додаванням цитрусового або гвоздичного масла;
• поставте миску з гарячим оцтом на кухонну полицю, закрийте шафу і почекайте, поки оцет не охолоне;
• покласти висушені помаранчеві гвоздики і залишити на кухонній полиці, альтернатива - апельсинова або лимонна шкірка;
• покласти розігріту гвоздику в шафу і дати охолонути;
• залишити аромат ванілі на кухонній полиці.
 
Щоб запобігти потраплянню харчової молі на кухню, всі продукти слід зберігати в банках, але не в пластикових, а в скляних, оскільки вони є бар'єром для комах. Банки слід протирати зовні оцтом, а в середині можна покласти лавровий лист або запашний перець, які відштовхують цих комах.
 
У морозильник
Харчова міль зазвичай зустрічається в продуктах, які ми придбали. Тому, перш ніж покласти крупи в скляну банку, поставте їх в морозильну камеру на кілька днів. Личинки в них неодмінно загинуть.
 
Москітні сітки
На вікнах повинні бути москітні сітки, а на вентиляційному отворі решітки або сітка. Таким чином, ми знижуємо ризик потрапляння метеликів з сусідської кухні в нашу.
 
 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: