Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Виконати рішення суду по садочку на Коновальця вимагає від депутатів Рівнеради Роман Стасюк (ВІДЕО)

Виконати рішення суду по садочку на Коновальця вимагає від депутатів Рівнеради Роман Стасюк (ВІДЕО)

Фото ілюстративне
Вжити заходів для якнайшвидшого виконання рішення суду, зокрема, компенсувати майже 2 мільйони гривень на сесії просив лідер опозиції у Рівнераді Роман Стасюк.Що з того вийшло далі в сюжеті.

Якнайшвидше виконати рішення суду по садку на Коновальця та компенсувати приватному університету вказану у рішенні суму вимагає від провладної більшості лідер опозиції у Рівнераді Роман Стасюк. В разі якщо чиновники знову зволікатимуть судова тяганина може поновитися, а міський бюджет зазнає чималих додаткових витрат. Втім, до порядку денного сесії міськради сьогодні це питання так і не потрапило.

Обговорення перетворилося у перепалку. Роман Стасюк рішуче наполягав на якнайшвидшому розгляді цього питання у сесійній залі. Його опоненти, зокрема у президії нарікали на необхідності проект рішення докладно підготувати і розглянути.

Не погодилась депутатська більшість і з пропозицією Романа Стасюка оголосити перерву для підготовки проекту рішення. Не подіяли навіть аргументи, що в місто в разі примусового стягнення коштів виконавчою службою зазнає чималих додаткових витрат, а приватний ВИШ знову матиме привід для нового позову проти громади.

Таким чином, рішення яке би поставило крапку у справі передачі місту садка на вулиці Коновальця так і було взяте до розгляду. Лідер опозиції у міській раді Роман Стасюк каже не сумнівається що рано чи пізно це вкрай нагальне для міста питання таки розглянуть позитивно, але зволікання з боку влади може мати доволі негативні наслідки.

Будьте з нами: Telеgram   Facebook   Instagram  Viber   Youtube

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: