фото ілюстративне
У Рівненській ОДА оприлюднили результати розслідування спалаху COVID-19 в Здолбунівському інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів.

Нагадаємо, в закладі інфіковано 28 людей, з них - 11 працівників та 17 підопічних.

За результатами службового розслідування встановлений нульовий пацієнт. Джерелом інфікування стала працівниця закладу, яка принесла інфекцію ззовні. Жінка була госпіталізована у важкому стані до Рівненської ЦМЛ. Наразі її стан нормалізувався, найближчим часом йде на виписку.

Також, комісія визначила чотири напрямки відповідальності у поширенні інфекції. Перший – це притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника закладу.

У свою чергу, директору інтернату рекомендовано притягнути до відповідальності осіб, які відповідали за безпеку перебування на території закладу під час карантину.

Також порушено дисциплінарне провадження стосовно керівника департаменту соціального захисту населення ОДА.

Начальник управління охорони здоров’я Олег Вівсянник додав, що ПЛР-тестування в Здолбунівському інтернаті проводилось у всіх осіб із симптомами ГРІ. У двох працівників закладу симптоми були відсутні, тому вони мали право відмовитися від обстеження і перебувають на самоізоляції.

Наразі персонал закладу працює вахтовим методом, по 14 днів кожна зміна. В інтернаті продовжує діяти КПП.

Читайте також: На Рівненщині 5,5 тисячам працівникам виплатять допомогу по безробіттю