Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Відомий французький художник за два дні у Рівному створив мурал (ВІДЕО)

Відомий французький художник за два дні у Рівному створив мурал (ВІДЕО)

У Рівному з'явився ще один мурал. Його створив відомий французький художник Marko93. Митець за два дні намалював картину на стіні поблизу Палацу Дітей та молоді. Допомагали йому в цьому рівненські волонтери.

Це французький художник Marko93. Він розмалював стіни яскравими графіті у більш ніж 35 країнах світу. Сьогодні створює мурал у Рівному, поблизу Палацу Дітей та молоді.

Мене зараз дуже цікавить тема звірів. Зокрема, кошачих. Леопардів. В аскетській культурі вони символізують сонце, світло і також захист. Я хотів таким чином ніби захистити ваше місто, країну, - розповів французький художник.

На реалізацію задумів у митця було всього два дні. У цьому йому допомагали рівненські волонтери. Одна з яких Аліна. Дівчина каже, не боїться замаститися у фарбу. Працює заради задоволення.

Я захоплююсь мистецтвом загалом, я кайфую, драйвую від цього. Тому що це розвиток міста, і тому що графіті це ті такі ексклюзивні штуки, які здивування і вау-ефект місту і плюс туристів, залучається цікавість туристів, - говорить волонтерка Аліна.

Французький художник переконаний, цей мурал стане родзинкою Рівного та його одною з улюблених робіт.

Зазвичай я працюю на великих форматах. До прикладу, 40 метрів, 5-типоверхові будинки. Ця теж досить велика. Можу сказати, що в списку робіт, це одна з найбільших і цікавих

Це перший мурал, який створив Marko93 в Україні. Згодом планує навідатися до Львова, де також залишить слід французького мистецтва. 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Читайте ще: у Рівному створюють ще один мурал (ФОТОФАКТ)

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: