Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Дівчинка із Рівненщини написала книгу у 8 років (ВІДЕО)

Дівчинка із Рівненщини написала книгу у 8 років (ВІДЕО)

Дівчинка з Березного написала книгу у 8 років. Вона залазила на шафу і надиктовувала свої історії на диктофон. Із неймовірних розповідей народились три казки, які вже вийшли друком. Поспілкувалась із творчою дівчинкою наша Людмила Слободенюк.

Іринці Рачковській 9 років. Вона любить розв’язувати математичні завдання, малювати та бойовий гопак. Спортивна дівчинка навчилась вилазити на шафу і там у повній тиші вигадувати свої казки. Більшість з них про її подругу - фею Еммі. Саме вона розповідає Іринці про свої пригоди у казковому світі та надихнула на письменництво.

Фею Еммі я бачила в реальності, а все інше я бачила у снах. Вона дуже добра, така маленька. У неї чорна сукня, синій бантик. Вона любить їсти бананове пюри і пироги з помідор

У родині Рачковських усі творчі. Мама письменниця, а тато перукар, який любить малювати. Коли батьки вперше почули про фею Еммі від своєї старшої доньки, прослухали її записи, то зрозуміли - з цього вийде хороший художній матеріал.

Дивлячись на нас, вона щось вже мусила зробити такого плану. Хоч вона більш така дівчинка активна, спортивна. І те, що вона собі там начитувала на диктофон, ми вирішили, що з цього вийде якась толкова більш-менш річ.

Цій книзі лише два місяці, однак її вже побачили у всій області. Сьогодні книгу презентували для рівненських школярів. Авторка розповіла, що на цьому не зупиниться.

Дивіться також: віск, свічка та писачок. Рівненська писанкарка показала секрети розпису пасхальних яєць (ВІДЕО)

Далі планує написати продовження про пригоди феї Еммі, яка невдовзі планує завести собаку. А ще маленька письменниця вже готує історію про трьох злих фей та їх чари.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: