Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Українські школярі будуть створювати свої ЗМІ

Українські школярі будуть створювати свої ЗМІ

Міносвіти та Мінінформполітики України аносували старт масштабного освітнього проекту Youth Media Lab для українських шкіл восени цього року.

 Протягом цього шкільного року і наступного у 20 регіонах, у 20 українських школах будуть встановлені сучасні медіатеки. Про це повідомляє УКРІНФОРМ.

 

У Міністерстві інформаційної політики наголосили, що створення шкільних медіа навчить дітей відстежувати зміни, які відбуваються навколо, і сучасною мовою їх артикулювати. Не менш важливим буде обмін досвідом із іншими школярами і залучення дітей до всіх світових, сучасних мейнстрімів і трендів.

 


Окрім того, в Міносвіти повідомили, що восени також запускають всеукраїнську медіаплатформу для школярів за підтримки “Google Україна”. Платформа працюватиме як соціальна мережа, тому через неї школи зможуть популяризувати свої медіавидання: кожна школа може зареєструвати свій кабінет, обмінюватися медіаконтентом і так само “лайкати” контент один одного.


Конкурс, під час якого виберуть 20 шкіл для старту медіапроекту, розпочнеться з вересня, але школам потрібно уже готувати заявки.

Освітній проєкт Youth Media Lab спільно реалізований із двома партнерами – Агенцією з міжнародного розвитку США та «Google Україна».

 

Читайте також: У Рівному шукають директорів шкіл

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: