Поліцейські встановлюють обставини вчинення батьком насильства відносно малолітньої дитини.

Під час моніторингу соціальних мереж працівники поліції виявили відео, на якому зафіксований факт вчинення насильницьких дій відносно шестирічної дівчинки. Відео було опубліковано у спільноті Підслухано у Кузнецовську

В ході перевірки працівники ювенальної превенції встановили, що 22 березня 2019 року близько 19 години на ганку магазину в центрі Вараша 46-річний батько силоміць витягнув доньку із приміщення торгового закладу, навмисне штовхнув її, внаслідок чого дівчинка впала зі сходів.

У вказаній родині виховується четверо малолітніх дітей. В поле зору правоохоронців чи соціальних служб сім’я не потрапляла. Як стало відомо, матір на той час перебувала на стаціонарному лікуванні, тому за дітьми доглядав і займався їхнім вихованням батько.

Про вказану подію донька матері розповіла не одразу. Оскільки видимих тілесних ушкоджень на дитині не було, до лікарні не зверталися. Розголосу цьому інциденту надало відео у соціальних мережах.

Читайте ще: за розпилення сльозогінного газу молодики постануть перед судом

Причину своїх протиправних дій батько правоохоронцям пояснити відмовився.

На 46-річного жителя Вараша складено протоколи про адміністративні правопорушення за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей та вчинення насильства у сім’ї. Протоколи будуть направлені на розгляд до місцевого суду.

Крім того, шестирічну дівчинку направлятимуть на додаткове медичне обстеження, за результатами якого прийматиметься остаточне рішення.

Також про подію поліцейські поінформували відповідні служби для взяття сім’ї під соціальний супровід та постановки на облік дитини, яка опинилась в складних життєвих умовах.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber