Під час ліквідації пожежі у складському приміщенні рятувальники винесли три кисневих балони та не допустили знищення вогнем поруч розташованого магазину.

Вчора, 19 квітня, о 21:25 на спецлінію "101" надійшло повідомлення про пожежу у Сарнах на вулиці Белгородська. По прибуттю на місце пожежі вогнеборців встановили що сталося загоряння по всій площі даху цегляного складу. Через сильне полум'я існувала загроза поширення вогню на поруч розташований магазин "Авторитм".

До гасіння крім пожежно-рятувальної техніки місцевого підрозділу ДСНС також було залучено пожежні автоцистерни місцевої пожежної команди села Немовичі та військової частини, а також ГО "Добровільна пожежна частина".Ускладнювало гасіння пожежі для вогнеборців значна кількість горючих матеріалів з гуми, що була у середині складу, а також сильне задимлення.

Під час гасіння рятувальники винесли із палаючого складу три кисневих балони чим запобігли можливому вибуху. О 00:20 пожежу вдалося локалізувати, а о 01:00 повністю ліквідувати в тих межах, в яких рятувальники застали її на момент прибуття.

Жертв і постраждалих внаслідок пожежі не має. Поруч розташований магазин вдалося врятувати. Вогнем знищено дах по всій площі складу. Причина пожежі та збитки встановлюються. До гасіння було залучено 6 пожежних автомобілів та 15 вогнеборців.

Читайте також: минулої доби на Рівне нщині знову палало