Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному вночі затримали ще двох порушників

У Рівному вночі затримали ще двох порушників

Фото ілюстративне
Поліцейські склали адміністративні матеріали, які скеровуватимуться на розгляд суду.

Ще двох рівнян поліцейські виявили сьогодні, 19 квітня на вулиці Словацького. Неповнолітня, 16-річна дівчина, саме розміщувала наліпки із символікою одного з кандидатів, що не мали жодних вихідних даних.
У її знайомого, 30-річного рівнянина, були й інші листівки контрагітаційного характеру із зазначенням фізичної особи-замовника, інформація про якого викликає сумнів.

За результатами проведеної перевірки поліцейські склали адміністративні матеріали за частиною 2 статті 212-13 КУпАП, які скеровуватимуться на розгляд суду.

Правоохоронці наголошують, що незалежно від політичних вподобань громадян, за порушення, що посягають на здійснення народного волевиявлення чи його порядку, Законом передбачена адміністративна відповідальність.

Відтак особам, які розповсюджують агітматеріали у невстановленому місці, чим порушують благоустрій міста , загрожує накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За поширення агітаційних матеріалів з неправдивими чи без вихідних даних передбачена відповідальність у виді накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

До теми: порушення виборчого законодавства зафіксували у Рівному

За порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях - накладення штрафу від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За агітацію у день «тиші» чи в день виборів - накладення штрафу на громадян від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці закликають громадян не вдаватися до правопорушень напередодні дня голосування, дотримуватися норм та Законів під час розповсюдження агітації. Також поліцейські нагадують, що завтра, 20 квітня – День тиші, в який заборонена будь-яка агітація.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: