Презентують роботу в обласному краєзнавчому музеї.

24 квітня у Рівне нському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття унікальної виставки мікромініатюр відомого майстра Володимира Казаряна "Восьме чудо світу".

На виставці будуть представлені найменші в світі шедеври мікромініатюрного мистецтва. Відвідувачі побачать філігранні мікрошедеври: скульптуру Мерилін Монро, розміщену на торці волосини, караван верблюдів у вушку голки, підковану блоху, зоопарк у волосині, мікрокамею «Лик Ісуса Христа» на рисовому зерні, Шварценегера на маковому зерняті, який грає біцепсами, слонів-еквілібристів, які балансують на людській волосині, вставленій у вушко швейної голки та багато інших приголомшливих робіт.

Читайте ще: як рівняни святкуватимуть Великдень

До слова, на виставці буде презентоване найменше у світі зображення Пресвятої Богородиці з немовлям на зрізі рисового зернятка, яка намальована олійними фарбами. Пензлем художнику послужила одна сота частина волосин.

Кожна мікромініатюра — унікальна та є своєрідним «ноу-хау», позаяк створюється за особливою авторською технологією.

Початок відкриття виставки - о 13.00.

На виставці також представлені книги автора: тритомник віршів «Апофеоз любові», «Апофеоз мудрості» і «Апофеоз життя». Автор вважає, тільки наповнюючи душі і серця людей любов’ю, світлом і добром, можна змінити світ на краще.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber