Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному вчений винайшов пристрій, за допомогою якого можна дихати гірським повітрям (ВІДЕО)

У Рівному вчений винайшов пристрій, за допомогою якого можна дихати гірським повітрям (ВІДЕО)

У Рівному відомий місцевий винахідник, удосконалюючи тренажер Фролова, відкрив значно зручніший та ефективніший пристрій. За його допомогою можна тренувати легеневі м’язи, зміцнювати серцево-судинну систему та покращувати захисні функції організму. Наші журналісти побачили це диво-устаткування, спробували і готові розповісти про нього вам.

Таким чином людина дихає стиснутим у посудині повітрям, яке іонізується ультрафіолетом. А також є більш розрідженим. За своїми властивостями це повітря має схожі властивості з гірським.

Дивіться також: "Життя в пітьмі". У Рівному подружжя незрячих показали, як попри все - любити життя (ВІДЕО) 

Останні 10 років відомий у Рівному винахідник Віктор Бернацький працював над удосконаленням російського пристрою - "тренажера Фролова". У результаті численних спроб він отримав зовсім інший апарат за виглядом та властивостями. Каже, його винахід значно практичніший. При цьому його вартість становитиме не більше ста гривень. Одна з його учениць, Вікторія Міщук, запропонувала змінювати об’єм посудини за рахунок доливання води, аби апарат став універсальним для будь-якого віку.

Таким чином одинадцятикласниця Вікторія стала співавторкою винаходу і днями рівненські винахідники отримали деклараційний патент, а отже тепер можуть запускати його у масове виробництво.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: