Начальником поліції області ініційовано комплексну службову перевірку щодо складання адмінматеріалів працівниками поліції відносно учасників мирної акції 25 травня, участь в якій взяла і неповнолітня.

Вчора, близько 12 години під час несення служби поліцейським Рівненського відділу поліції на Майдані Незалежності обласного центру було виявлено двох молодих людей із плакатами політичного спрямування.

До теми: у Рівному затримали юних пікетувальників

Для встановлення їхніх осіб, дівчині та хлопцеві було запропоновано пройти до відділу поліції, на що обоє погодилися. При цьому жодним чином їхня свобода та пересування не обмежувались.

Читайте щеІрина Геращенко готує запит в Нацполіцію по затриманню рівнян

Перевірку складених адмінпротоколів, а також Книгу доставлених і запрошених до відділу поліції здійснювала Рівненська місцева прокуратура, яка порушень з боку поліцейських не виявила.

«Поліцейські Рівненського відділу поліції діяли в рамках покладених на них законодавством обов’язків, — повідомив начальник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук. — Поліція області поважає думку громадськості та вважає, що для недопущення конфліктних ситуацій із мешканцями міста, які мають іншу громадянську позицію, доцільніше було б обмежитись профілактичною бесідою у дотриманні вимог законодавства при проведенні подібних акцій. Остаточна правова оцінка вказаному факту та діям поліцейських буде надана за результатами комплексної службової перевірки».

З метою недопущення подібних інцидентів особовому складу поліції області буде доведено та наголошено на необхідності застосування перш за все методів комунікації з громадянами під час вчинення ними дрібних правопорушень.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber