Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному пацієнтів із інфарктом лікуватимуть безкоштовно (ВІДЕО)

У Рівному пацієнтів із інфарктом лікуватимуть безкоштовно (ВІДЕО)

Монетизація субсидій, встановлення норм споживання гарячої води, а також безкоштовне лікування пацієнтів з інфарктом. Ці та інші питання розглянули сьогодні під час засідання виконавчого комітету. Детальніше дивіться далі.

Фінансова допомога, тим хто її потребує. Уже через місяць у Рівному пацієнти з інфарктами лікуватимуться безкоштовно. Про це сьогодні під час засідання виконкому повідомив начальник міського управління охорони здоров'я Віктор Іськів.

На реалізацією проекту потрібно 5 мільйонів гривень. Поки що виділили майже 3 мільйони гривень. Також Віктор Іськів зазначив, що завдяки сучасному обладнанню, а саме ангіографу, у місті зменшилась смертність населення від серцево-судинних захворювань. І з лютого рівняни отримуватимуть грошовий еквівалент субсидії на іменні рахунки.

На жаль, багато, людей старшого віку не мають ні банківських рахунків, ні мобільних телефонів, тому в управлінні просять аби за соцільною допомогою звреталися родичі. Також збільшилася кількість звернень громадян на отримання матеріальної допомоги.

Читайте ще: 

В Україні може з'явитися "Е-малятко"

Рівненські медики звітують про реформування ланки охорони здоров`я

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: