1 червня, у День захисту дітей усі силові підрозділи МВС долучилися до свята та влаштували грандіозне дійство на Майдані Незалежності.

Малечу зустрічали ювенальні поліцейські міста та області зі святковими кульками.

Працівники кінологічного центру ГУНП області продемонстрували роботу німецьких вівчарок Чейзара та Джері, а також улюбленця — спанієля Бакса.

Працівники вибухотехнічного відділу ГУНП та група тактико-оперативного реагування патрульної поліції допомагали приміряти для малечі засоби захисту поліцейських. Діти також радо перевіряли чи зручно сидіти у мотоциклах Управління поліції охорони.

Патрульні поліцейські на макеті умовного перехрестя доріг нагадали дітям, які вже дочекалися канікул про правила дорожнього руху. Не пропустили найменші гостя свята й спробувати себе в ролі медика, тренуючись робити непрямий масаж серця.

Читайте також: Рівненські рятувальники прийняли участь у благодійній акції 

Також яскравим видовищем для відвідувачів було "свято води" від працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Рятувальники поливали зі стволів траву, а діти так і намагалися потрапити під струмінь води.

Окрім того, діти проінспектували вміст "БТР-80" та спеціалізований броньований автомобіль "ВАРТА". Їх працівники роти поліції особливого призначення та КОРДу залучають на спецзавдання.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber