Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Оржеві відкрили сучасний дошкільний заклад, який будували 20 років (ВІДЕО)

У Оржеві відкрили сучасний дошкільний заклад, який будували 20 років (ВІДЕО)

На нього чекали 20 років. У Оржеві відкрили сучасний, двоповерховий дитячий садочок. На відкриття дошкільного закладу завітали Прем'єр міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти та науки Лілія Гриневич. Як виглядає новозбудований садочок, дивіться далі у сюжеті.

Яскравий та розмальований. У Оржеві відкрили сучасний, двоповерховий дошкільний заклад. На добудову якого місцеві жителі чекали довгих 20 років. І от нарешті мрія відразу декілька тисяч людей здійснилася. Нині місцеві із захопленням розглядають яскраві приміщення. Сучасні меблі, величезна їдальня, актова та спортивна зали. Люди кажуть, і досі не вірять, що відтепер сюди зможуть водити своїх дітей.

Садочок розрахований на 150 місць. За потреби наповнюваність закладу можна і збільшити, каже директор дитячого садочку. Нині тут працюватиме 8 груп, дітей віком від 3 років.

Читайте також: Двоповерховий сучасний садочок відкрили на Рівненщині (ФОТО)  

Відкривали сучасний садочок у Оржеві почесні гості - Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти та науки Ллія Гриневич та керівництво області. Під час візиту Володимир Гройсман наголосив, що дитячий садочок у Оржеві – результат реформи децентралізації. І нині головною умовою є створення найкращих умов для розвитку освіти.

Загалом же за останні 4 роки на Рівненщині додатково створили 3500 місць в дитячих садках. в перспективі найближчі роки ввести в експлуатацію і ще 8 дошкільних закладів сказав очільник області Олексій Муляренко.

Також на території садочка облаштували сучасний ігровий майданчик з альтанками. Повноцінно дошкільний заклад запрацює впродовж місяця. До слова, в рамках візиту на Рівненщину столичні гості відвідали Острозьку академію. Там урядовці взяли участь у форумі на тему національної безпеки України

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: