Рівнянка Ірина Теслюк - одна з небагатьох жінок в Україні, яка працює на керівній посаді у сфері футболу. Донедавна вона була директоркою Народного клубу "Верес-Рівне ", зараз є членкинею Наглядової ради клубу, а тому уся її робота напряму пов'язана з чоловічими колективами.
Як Ірині вдається балансувати, знаходити спільну мову з чоловіками, боротися з гендерними стереотипами та надихати інших жінок своїм прикладом - читайте далі.

Чи стикалася з гендерними упередженнями?
Раніше я мовчала про гендерні прояви стосовно себе. Але я бачу, як зараз про це все більше говорять, тому прийняла рішення також не мовчати, розповідати свою історію. І, можливо, своїм прикладом я надихну інших жінок рухатися вперед та йти до своєї мети. Однією з моїх цілей є донесення до суспільства, що жінка може працювати на керівних посадах, які історично вважалися чоловічими, і цього не треба боятися.
Я, до речі, ввійшла до адміністративного складу Міжнародного жіночого клубу "Business Women Club", там я знайшла підтримку жінок, які вже чогось досягли, які теж пройшли подібний шлях. От нещодавно там я спілкувалася з жінкою-депутатом Верховної Ради, поділилася з нею, що після одного з інтерв’ю на мене посипались негативні коментарі про те, як я всього досягла. І вона мені каже: «Іро, заспокойся, поки я стала депутатом, то про мене казали, що я і трансвестит, і лесбійка. Казали, що мала інтимні стосунки ледь не з усіма депутатами. І мій чоловік вже це все пережив, перечитав і з того всього вже лишається тільки сміятися». Коли я поспілкувалася з такими жінками я почала легше все це сприймати. І це те, через що жінка точно має переступити, якщо хоче досягти мети і бути публічною.

Ірина впевнена, що ті жінки, які своїм розумом і наполегливою працею досягли успіхів у житті та кар'єрі, ніколи не скажуть чогось поганого про інших. Тим, хто пише і каже щось погане, недостатньо свого життя, тому вони починають втручатися у чуже, спрямовуючи свої негативні думки на інших.
Кожна з жінок в оточенні Ірини – успішна, і кожна з них, за словами нашої героїні, на своєму шляху стикалася з гендерними стереотипами, та й досі стикається з поверхневим ставленням чоловіків до себе, як до особистості. Ірина вважає, що жінок досі не сприймають професіоналами, а все ж спочатку оцінюють як жінку, як об’єкт бажання і симпатії.


Після одного з еко-забігів, старший син підійшов до мене зі словами «Мамо, я так тобою пишаюся! Я радію, що ти робиш наше місто кращим». Це один з найкращих подарунків для мене. Радію, що у цій справі сини мене наслідують і беруть приклад. Дітям необхідно бачити своїх батьків щасливими, успішними, реалізованими. Вони тоді більше нас поважають. Успішна мама – це радість для дітей.
Поради від Ірини Теслюк жінкам, які хочуть займати керівні посади і робити щось корисне для свого міста, країни
?Мене надихає те, що своїм прикладом я можу змотивувати інших жінок досягати своїх цілей всупереч гендерним стереотипам.

Ірина береться за такі проекти, які спочатку багатьом здаються безнадійними, які складно реалізувати. Впевнена, наполеглива, яка втілювала мрію багатьох і йшла до мети, не зважаючи ні на що. Такі жінки заслуговують поваги і своїм прикладом доводять - жінка може все!
Спілкувалася - Людмила Кнапець
Усі фото надані героїнею матеріалу
