Фото ілюстративне
Зв'язку зі смертю дитини та вакцинацією встановлено не було.

29 березня о 16:14 Костопільською підстанцією екстреної медичної допомоги було прийнято виклик до 6-ти місячної дитини. Бригада ЕМД за 11 хвилин, о 16:25, прибула на місце, але на той час дитина вже не мала ознак життя.

Комунальним закладом "Обласне бюро судово-медичної експертизи" Рівне нської обласної ради проведено розтин та встановлено попередню причину смерті: раптова смерть з ознаками дихальної недостатності та набряк мозку. Наразі тривають лабораторні дослідження з метою встановлення остаточної причини. Як повідомляє МОЗ України у соціальній мережі facebook, медики співпрацюють з органами слідства для встановлення причини.

До теми: на Рівне нщині померло немовля

Того ж дня раніше в Костопільській амбулаторії загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ) в кабінеті щеплень за письмовою згодою батьків та після огляду лікаря ця дитина одержала два щеплення інактивованими (неживими) вакцинами. Час вакцинації - 14:00. Дитина отримала 2-гу дозу проти гепатиту В (першу дозу вакцини проти гепатиту В та БЦЖ дитина отримала в пологовому будинку відповідно до календаря щеплень – стан після щеплень був задовільний). Друге щеплення було проти поліомієліту вакциною ІПВ.

Наразі не встановлено зв’язку між вакцинацією та смертю дитини. 

Крім того, того ж дня щеплення проти поліомієліту з того самого 10-дозового флакону було проведено щеплення ще восьми дітям. Стан усіх інших дітей задовільний.

Всіх дітей перед щепленнями та після оглянуто лікарем. Холодовий ланцюг зберігання вакцин у цьому кабінеті щеплень належно дотримується.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber