Відомо, що найвищий показник захворюваності відмічається серед дітей 5-9 років.

За 5 місяців поточного року в Рівненській області виявлено 3661 хворий на кір, серед них 2488 дітей. З початку року госпіталізовано 1534 хворих на кір, з них 842 дітей. Перебували у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії 13 хворих (4 дорослих та 9 дітей), з них 4 осіб померло (2 дорослих та 2 дітей). Летальні випадки були зареєстровані у Рівненському, Дубровицькому та Березнівському районах та в місті Рівне.Найвищий показник захворюваності відмічається серед дітей 5-9 років та серед дітей до року.

Кір реєструються у всіх адміністративних територіях області. Найвища захворюваність у Рівненському та Радивилівському районах.

З початку року в області зареєстровано 100 спалахів кору в організованих дитячих колективах, де постраждало 776 осіб.

Дивіться також: подробиці смерті немовля від кору у Рівному

З початку червня в області за медичною допомогою звернулись 61 хворий на кір, з них 46 дітей. Було госпіталізовано 28 хворих, з них 22 дитини.

Медики наголошують, що єдиним стримуючим фактором недопущення поширення захворювання на кір є вакцинація. Щеплення можуть отримати як діти, так і дорослі у лікувально-профілактичному закладі за місцем проживання. Вакцина є у достатній кількості у всіх щеплювальних пунктах. 

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber