Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Три замість 16: що буде з районами на Рівненщині? (ВІДЕО)

Три замість 16: що буде з районами на Рівненщині? (ВІДЕО)

На Рівненщині ліквідують райони. А точніше переглянуть і їх функції, і площі. За проектом адміністративно-територіального устрою в області планується утворення трьох районів, замість існуючих 16. Чому виникла така ідея і чи вплине такий розподіл на звичайних людей - далі.

На одне село - ціла районна адміністрація та рада. Така ситуація з керівництвом - не вигадка, а реалії, які діють на Млинівщині та Демидівщині. Адже тут 90% території району покрите ОТГ, які саме й перебрали на себе більшість повноважень і ресурсів від районних органів.

Та попри це, і рада і адміністрація - підрозділи які гарантують людям робочі місця, а отже і податки в громади.

Існування таких структур, що обслуговують невелику кількість населення - економічно не вигідне та не виправдане, кажуть експерти.

Читайте ще: монетизація субсидій запрацювала в Рівненській області

Зміни повинні прийти і досить кардинальні. Адже планується, що замість 16-ти існуючих районів залишиться лише три - Сарненський, Дубенський та Рівненський. За основу взяли формування госпітальних округів. Щоправда це не означає, що увесь сучасний район увійде в новий об'єднаний. Адже розподілятимуть не так райони, як об'єднані територіальні громади.

Поки тривають обговорення процесів об'єднання районів. А тим часом в Україні є ще 97 районів, де не утворено жодної ОТГ. Серед них три - на Рівненщині - це Корецький, Здолбунівський та Острозький райони.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: