Порушники у грубій формі, нецензурно висловлюючись на адресу трьох поліцейських, погрожуючи знищенням майна, вимагали покинути місце події та припинити відеофіксацію.

У протидії незаконному видобутку бурштину поліцейські Зарічненського відділення восьмого липня під час патрулювання виявили невідомих осіб за незаконним промислом. Правоохоронцям чинили супротив понад 50 чоловіків.

Сталося це в урочищі «Болото» поблизу села Дібрівськ.

Ураховуючи агресивність і суттєву чисельну перевагу, поліцейські викликали на підмогу колег. Утім, правопорушники скористалися можливістю покинути місце події.

У рамках досудового розслідування, розпочатого за частиною 1 статті 343 КК України про втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, поліцейські Зарічненського відділення встановили двох найбільш активних правопорушників. Ними виявилися 22-х та 54-річний мешканці села Дібрівськ, - повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Слідчі повідомили їм про підозру. Санкція інкримінованої статті передбачає штраф від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців.

Читайте також: На Рокитнівщині в авто правоохоронці виявили бурштин

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber