Публікуємо повний перелік кандидатів на голову громади та у депутати. Нагадаємо, вибори відбудуться 22 грудня.

Очолити Великоомелянську ОТГ мають намір Роман Стасюк та Алла Карпюк

Пані Алла була заступницею Великоомелянського сільського голови. Проживає з чоловіком.
 
Роман Стасюк є депутатом Рівненської міської ради та працює начальником у ПП "Техзапчастина". Проживає з дружиною та трьома дітьми. 
 
Округ складатиметься з 22 округів. Виявили бажання стати депутатами 71 кандидат. Рішення щодо реєстрації ТВК прийме сьогодні о 18 годині. 
 
п\п
Прізвище
Дата народження
Округ
Партія
 
Округ 1
1
Рудомський 
Юрій Іванович
 
 
самовисуванець
 
2
Новицький 
Юрій Вячеславович
 
 
самовисуванець
 
3
Козак
Павло Олександрович
 
 
самовисувнець
 
4
Синюк
Ірина валеріївна
 
 
«Свобода»
 
Округ 2
5
Пророк
Олександр Володимирович
 
 
самовисуванець
 
6
Приходько
Світла Дмитрівна
 
 
«Свобода»
 
7
Мовчун
Петро Петрович
 
 
самовисуванець
 
8
Сьох
Оксана Аркадіївна
 
 
самовисуванець
 
Округ 3
9
Літвінчук
Ірина Григорівна
 
 
самовисуванець
 
10
Сльоза
Галина Дементіївна
 
 
«Слуга народу»
 
Округ 4
11
Челій
Оксана Петрівна
 
 
самивисуванець
 
12
Понурко
Сергій Олександрович
 
 
самовисуванець
 
13
Годунко
Дмитро Анатолійович
 
 
«Слуга народу»
 
Округ 5
14
Прончук
Анатолій Ростиславович
 
 
самовисуванець
 
15
Вознюк
Ольга Яківна
 
 
самовисуванець
 
16
Харчук
Василь Ярославович
 
 
«Слуга народу»
 
Округ 6
17
Червінко
Андрій Васильович
 
 
самовисуванець
 
18
Мовчанець
Ігор Васильович
 
 
самовисуванець
 
19
Марчук
Ігор Іванович
 
 
«Свобода»
 
20
Титечко
Оксана Богданівна
 
 
«Слуга народу»
 
Округ 7
21
Зубик
Людмила Петрівна
 
 
«Батьківщина»
 
22
Ярошик
Микола Якович
 
 
самовисуванець
 
23
Матков
Олександр Павлович
 
 
«Свобода»
 
24
Міськевич
Тамара Борисівна
 
 
самовисуванець
 
Округ 8
25
Сорока
Віталій Григорович
 
 
самовисуванець
 
26
Мороз
Богдан Зеновійович
 
 
самовисуванець
 
27
Жеребило
Людмила Вікторівна
 
 
«Свобода»
 
28
Чаплій
Григорій Петрович
 
 
самовисуванець
 
29
Конєва
Тетяна Михайлівна
 
 
самовисуванець
 
30
Козак
Галина Дем’янівна
 
 
«Радикальна»
 
Округ 9
31
Оліфер
Оксана Михайлівна
 
 
«Свобода»
 
32
Пасека-Брандт
Михайло Петрович
 
 
самовисуванець
 
33
Маркопольська
Любов Георгіївна
 
 
«Слуга народу»
 
34
Поліщук
Ольга Олександрівна
 
 
самовисуванець
 
35
Сівицька
Галина Данилівна
 
 
«Радикальна»
 
Округ 10
36
Конончук
Олена Анатоліїна
 
 
«Слуга народу»
 
37
Баша
Олександр Миколайович
 
 
самовисуванець
 
Округ 11
38
Новак
Володимир Мойсейович
 
 
«Свобода»
 
39
Ігнатюк
Тетяна Михайлівна
 
 
«Радикальна»
 
Округ 12
40
Логіна
Леся Миколаївна
 
 
«Батьківщина»
 
41
Бондарець
Сергій Васильович
 
 
самовисуванець
 
42
Скороход
Наталія Василівна
 
 
«Слуга народу»
 
43
Шустік
Ольга Анатоліївна
 
 
«Свобода»
 
Округ 13
44
Боткіна
Світлана Іванівна
 
 
самовисуванець
 
45
Гадзицький
Руслан Володимирович
 
 
самовисуванець
 
46
Кедрун
Олександр Васильович
 
 
самовисуванець
 
Округ 14
47
Мазяр
Костянтин Валентинович
 
 
самовисуванець
 
48
Колодич
Світлана Сергіївна
 
 
самовисуванець
 
49
Стадник
Вікторія Юріївна
 
 
«Слуга народу»
 
50
Панчук
Людмила Анатоліївна
 
 
самовисуванець
 
Округ 15
51
Галькевич
Василь Іванович
 
 
самовисуванець
 
52
Глівчук
Оксана Миколаївна
 
 
самовисуванець
 
53
Дівик
Віктор Борисович
 
 
самовисуванець
 
54
Савченко
Ольга Ростиславівна
 
 
«Свобода»
 
Округ 16
55
Гусевик
Ірина Миколаївна
 
 
«Батьківщина»
 
56
Прокопчук
Богдан Валерійович
 
 
самовисуванець
 
57
Маняк
Антон Михайлович
 
 
«Слуга народу»
 
58
Басич
Олександр іванович
 
 
«Свобода»
 
59
Колодич
Дмитро Володимирович
 
 
сомовисуванець
 
Округ 17
60
Фартачук
Ігор Миколайович
 
 
самовисуванець
 
61
Климук
Оксана Віталіївна
 
 
самовисуванець
 
62
Дем’янчук
Олексапндр Миколайович
 
 
«Свобода»
 
Округ 18
63
Ніжник
Тетяна Дмитрівна
 
 
самовисуванець
 
64
Оласюк
Віталій Вікторович
 
 
самовисуванець
 
Округ 19
65
Куліш
Тетяна Семеннівна
 
 
самовисуванець
 
Округ 20
66
Свистунович
Віта Миколаївна
 
 
самовисуванець
 
67
Ткачук
Ярослав Олександрович
 
 
самовисуванець
 
68
Гаврон
Любов Михайлівна
 
 
«Свобода»
 
Округ 21
69
Степанюк
Віктор Іванович
 
 
самовисуванець
 
Округ 22
70
Дем’яненко
Анна Вікторівна
 
 
самовисуванець
 
71
Стасюк
Орислава Іванівна
 
 
«Радикальна»