Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Спідвей у Рівному відбудеться навіть в дощ

Спідвей у Рівному відбудеться навіть в дощ

фото ілюстративне
Сьогодні, 30 квітня, розпочали огляд стану доріжки на стадіоні з технічних видів спорту "Мототрек" за участю міжнародної комісії на чолі з головним суддею Пьотром Лісом (Польща) та представником FIM-Europe Якубом Злєховцем (Словаччина).

Також також о 15.00 годині заплановано проведення відкритого тренування для учасників півфіналу особистого чемпіонату Європи SEC у Рівному. Запрошуються усі бажаючі. Вхід на стадіон вільний, – у закритий парк – обмежений.

Як повідомив організатор змагань, керівник «Рівненського міського спортивно-технічного клубу» та «Клубу вболівальників рівненського спідвею» змагання відбудуться у будь-якому випадку та при будь-якій погоді. Згідно регламенту, проведення офіційних змагань завжди планується резервна дата. Якщо погодні умови не дозволять провести гонку 1 травня, – вона відбудеться наступного дня.

Читайте ще: на Рівненському "Мототреці" стартуватиме Відкритий Чемпіонат України

Нагадаємо, що згідно регламенту півфіналу SEC заплановано проведення 20-ти заїздів, а також заїзду останнього шансу, в якому стартують гонщики, що посіли місця з 3-ого по 6-те та Великий Фінал. До «Челенджу» SEC, який заплановано на 25 травня проходить найкраща четвірка спортсменів. Між іншим половина учасників гонки вже в Рівному. Інші спортсмени переїжджають кордон, а хтось (Ерік Рісс та Дімітрі Берже) долають відстань за допомогою авіаперевезень.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: