Вчора відбувся дуже важливий матч збірних України та Швеції на Євро-2020. У Рівному традиційно працювала фан-зона у Парку імені Тараса Шевченка. Підтримати українських футболістів прийшли сотні рівнян.

Сьогодні стрічка Фейсбуку рясніє привітаннями та подяками нашій збірній. Україна перемогла з рахунком 2:1.

У матчі за вихід до чвертьфіналу Євро-2020 підопічні Андрія Шевченка на арені «Хемпден Парк» в Глазго (Шотландія) у додатковий час вирвали перемогу над національною командою Швеції - 2:1.

Олександр Зінченко на 27-й хвилині вивів збірну України вперед після результативного пасу Андрія Ярмоленка. На 43-й хвилині Еміль Форсберг завдяки рикошету відновив паритет у матчі.

А долю протистояння на останніх секундах другого екстра-тайму вирішив переможний удар Артема Довбика (120+2).

Після переможного матчу гравці збірної та тренер Андрій Шевченко підійшли до українських вболівальників.

А ось у Рівному перемогу святкували гучними автомобільними сигналами по всьому місту.

У чвертьфіналі на Олімпійському стадіоні в Римі збірна України зійдеться з командою Англії.