Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
 Штрафи не допомагають: на Рівненщині масово спалюють суху траву (ВІДЕО)

Штрафи не допомагають: на Рівненщині масово спалюють суху траву (ВІДЕО)

На Рівненщині щодня масштабні пожежі. А все через спалювання сухої трави. Рятувальники виїжають на такі виклики постійно. Часто полум'я стає неконтрольованим. Через це можуть постраждати гектари лісів та полів, а разом з ними і тварини, які там живуть. Більше, далі у сюжеті.

На Рівненщині зростає кількість пожеж сухої трави. Якщо за весь період 2018 року їх виникло 112 то вже за перший квартал поточного - 72.

Оскільки спалювання листя, сухої рослинності та відходів несе загрозу для навколишнього середовища, за такі дії передбачена адміністративна відповідальність. Втім штрафи за це - мізерні.

А от до кримінальної відповідальності паліїв притягнути важко. З початку цього року, правоохоронці не склали жодного кримінального провадження по підпалу сухостою.

Читайте ще: чхали на застереження: Рівненщина продовжує палати

Окрім того, неконтрольований вогонь може поширитись і на лісові масиви, що завдасть непоправних збитків. Зокрема у 2019 році вже зафіксували дві лісові пожежі.

Спалювання трави, бадилля та інших відходів є небезпечним і для здоров’я людини. Бо ж з тліючого листя й трави виділяються шкідливі речовини, які здатні викликати навіть онкологічні захворювання.

Будьте з нами: Telеgram Facebook Youtube Instagram Viber

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: