![typove_dubno](/pics2/2002/i111109.jpg?1582793800)
Невдоволення стосується щодо жахливих умов всередині маршрутного таксі.
"Сьогодні їхали з дитиною з Рівного в Дубно автобусом ПАЗ, РІВНЕ-ДУБНО через Мирогощу. Це шок, мазута по всюди, на склі, сидінні, стінках, бруд такий ніби не людей, а худобу везуть. Водій на зауваження, що брудно і сморід, мазуту просто посміявся.", - повідомляють рівняни для typove_dubno.
Читайте також: У Рівному хочуть зобов’язати власників чотирилапих прибирати фекалії